Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentettetek már beteget...

Jelentettetek már beteget csak azért, hogy otthon maradjatok filmeket és sorozatokat nézni vagy játszani?

Figyelt kérdés
Tehát hogy igazából nem voltatok betegek, de úgy csináltatok. És igazából csak azért volt, hogy otthon 1-2 napig az ilyen hobbiknak élhessetek.

2023. okt. 4. 07:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Persze, nem is egyszer 🤣
2023. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2023. okt. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Még kőzép iskolás koromban.
2023. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3: Akkor szerintem sokan jelentettünk. De itt most arra vagyok kíváncsi, hogy dolgozó emberként mennyire szokás ez, azért ebben a kategóriában kérdezem.
2023. okt. 4. 08:04
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Kategóriát nem néztem.. szóval így igazából nem. Ha ilyet akarok arra ott a szabim. (Nem is értem suliban miért nincs.)
2023. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Volt mar ilyen 1-2x mert soha nem vagyok beteg, de ilyenkor vmeik kollegamra (haveromra) harul az en melom is.. ami eleg kib.szas veluk szemben mert kb meg se tudjak csinalni, egesz nap szivnak aztan enis minuszbol indulok kovi nap. Meg hat egy nap majdnem 40ezer kieses
2023. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Felnőtt ember vagyok.
2023. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a munka nem teszi lehetővé, hogy 2-3 héten belül szabit vegyek ki, mindig előre kell gondolkodnom, hogy be tudjam tervezni. Így amikor hirtelen kellett, akkor “ment a hasam, hánytam, lázas lettem” és maradtam otthon semmit tenni 😄
2023. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Szó szerint ugyanazt akartam írni, mint a 7. válaszoló.
2023. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem, mert amilyen a formám, tuti, hogy pár nappal később valóban beteg lennék, aztán elég kínos lenne magyarázkodni.

Ha otthon akarok maradni, akkor kiveszek egy nap szabadságot, amíg van, de nem kamuzom be, hogy beteg vagyok. Szerencsére olyan a munkahelyem, hogy nem kell hetekkel előre jelezni a szabit.

2023. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!