Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire korlátozza, határozza...

Mennyire korlátozza, határozza meg az ember munkalehetőségeit a kinézete?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 10:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nő a baráti körünkben, akiben minimum 30 piercing van és tetőtől-talpig tetovált, emellett felnyírt haja van, ami mindig más színű és óvónőként dolgozik 😀 Tök jó, a gyerekek imádják, a szülők elfogadták.


Viszont sajnos tapasztaltam a másik oldalt is, a volt munkahelyemen hirdettek több pozíciót és amikor valakit behívtak interjúra a saját fülemmel hallottam, hogy a főnököm az interjú után a többiek előtt csúfolja a külsejüket. Végül egy cicababát vett fel, aki szakmailag meg sem közelítette a többi jelentkezőt, csak hát ha farok feláll, ész megáll ugye...

2023. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha pl.: fogyatékossággal él, akkor nagyon-nagyon.
2023. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Sose tudhatod mibe kötnek bele. Az én személyiségem például feledteti szokta azt, ahogy kinézek.
2023. okt. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

A #11-essel találkoztam én is.


Nagyban számít a külső is.


Manapság nem mindig elsődlegesen a tudás számít.


voltak munkahelyek ahová beadtam az önéletrajzom idővel volt h elmondtam oda mert egy üzlet féleség volt, és előbb ült ott egy cicababa mint egy értelmes tapasztalt, ember...

2023. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!