Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem vagyok egy csinos...

Ha nem vagyok egy csinos lány, attól még felvesznek multihoz dolgozni?

Figyelt kérdés

Pl. Auchan, Spar, Aldi, stb. Mennyire nézik ezt mostanában? Kicsit túlsúlyos is vagyok.

Dunántúli megyeszékhely.


2023. okt. 6. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy felvesznek.


Nem ez számít.

2023. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
163 cm vagyok 72 kg, egy barátnőm szerint alacsony vagyok oda, mert a pakolásoz kell magasság, meg jobban mutat egy magas vékony csaj.
2023. okt. 6. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
árut rámolni mindegy
2023. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A kimagasló fizetésért, kényelmes, tervezhető beosztásért, kiváló bánásmódért és a kedves, mindig jókedvű vásárlókért annyira tolakodnak oda a modellszépségű, gazellatestű, nagymellű lányok, hogy válogathatnak közülük a Dunántúlon. Van két barátnőm, egypetéjű ikrek, az egyik az Emirates-nél lett légiutaskísérő, a másik a Victoria's Secret bikinimodelljei közt tudott csak elhelyezkedni, miután az önéletrajza a kukában landolt a veszprémi Aldiban. Nagyon sajnálom, de ha nem vagy 10/9, inkább meg se próbáld.
2023. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2


Mármint jobban mutat a cukros meg a lisztes raklapok között? Vagy esetleg a paradicsomoknak számít, hogy milyen magas a dolgozó?


Neked nem barátnőd van, hanem ellenséged.

2023. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De hogy komolyan is válaszoljak, én eléggé elgondolkoznék ezen a barátságon, ha ilyen sunyi módon húzna le a barátnőm. Azért egy 163/72-es statisztikával rendelkező valakire még nem tekintenék úgy, mint valami kicsi dagadt hobbitra, aki ahhoz is túl rusnya, hogy kitegye az árstoppos tejeket a polcra.

De csak a reality check kedvéért, meg, hogy helyrebillenjen a magadba vetett hited, amit a barinő eltaposott ezzel a megjegyzéssel, légy szíves, menj el holnap bevásárolni, aztán ez alkalommal ne csak a termékeket nézegesd (mert az emberek 99%-a azt csinálja, el van foglalva a saját dolgával, a dolgozót meg biodíszletnek tekinti), hanem vedd szemügyre az állományt is, csak, hogy világos legyen, mennyit számít a kinézet, amikor felvesznek valakit bolti eladói munkára.

2023. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen fel, nem ez a mérvadó.
2023. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#2:

A barátnődet dobd ki az életedből, mert az ilyet nem lehet barátnak nevezni. Az árufeltöltőket nem divatmodellnek veszik fel, hogy a vásárlóknak "jól mutassanak".

2023. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Szerintem senki se nézi, amúgy meg van ilyen fellépő cucc amire ráállnak pakolás közben. Barátnőd gáz.
2023. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A rátermettség, tudás, stb. jobban számít.
2023. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!