Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkat lenne erdemes...

Milyen munkat lenne erdemes csinalnom?

Figyelt kérdés

28 eves srac vagyok, majus vegen jottem haza UK-bol es nem tudom visszemegyek e jovohet penteken (le van foglalva repjegy, de hezitalok kicsit.


Volt ismeros dolgozik ugynokkent Ryanair-nel es mondta mindig van altalaban felvetel ügyfélszolgálatos munkakörben. Azt mondta a fizu olyan netto 250e (asszem) kb plusz kafeteria. Ugye kerdesekre kell valaszolni jaratfoglalassal kapcsolatban, modostias, porblemak, stb allitolag. Meg 2 het betanulasi ido van.


Akik mar dolgoztak ilyen munkakorben, azoktol kerdem: nagyon stresszes, lelekolo? Megeri csinalni? Gondolom nagy a fluktuacio ha gyakran van felvetel Ryanair call centernel. Angolommal nincs baj, de nem vagyok az a kommunikativ tipus legtobbszor, attol fugg milyen kedvem van. Felszolgalokent meloztam kulfoldi letem alatt leginkabb de nem annyira szerettem.


Nincsen semmilyen kepzettsegem csak sima erettsegi meg biztonsagi őr okj kepzes, de nem tudnek benne dolgozni, nem vagyok az a hatarozott, magabiztos egyen. Gyarban meg nem szivesen megyek gürizni. Debrecen kornyeken lakom, ahol folyamatosan epulnek a gyarak


(BMW, akksigyar is lesz, bar utobbi remelem nem, kornyezeti okokbol kifolyolag) Tehat tul sok lehetosegem nincsen elhelyezkedes tekinteben. Gyarban meg nem meloztam amugy, nincs tapasztalatom. Csak raktari meloban ahol konyveket kellett osszegyujteni


Tanulas megint kilove mivel semmi nincs ami igazan erdekelni kepzesek tekinteteben, mielott meg valaki javasolna hogy miert nem tanulok valami szakmat.


Logisztikai ugyintezo kepzest is csinaltam de 1.ev utan abbahagytam, nem jott be. Ugyanez jogi asszisztens kepzessel is.


Gyari munka milyen pl?



2023. okt. 8. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Borzasztó válogatós vagy, ez nem jó. Ha semmi mást nem látsz meg a melókban, akkor lebegjen a szemed előtt a pénz, amit kapsz érte. Hiszen azért csinálod, nem szerelemből.
2023. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát én biztos, hogy visszamennék a helyedben. Itt csak rosszabb lehetőséget fogsz találni.
2023. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es:

Szerintem az fontos hogy legalabb kis oromet leljen az ember abban a munkaban, amit csinal heti 5 napban...

2023. okt. 8. 11:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt megjegyzem, hogy felszolgalokent van tapasztalatom, vendeglatasban meloztam nagyreszt kintletem alatt, viszont itthon tuti nem meloznek benne.
2023. okt. 8. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
A munka nme olyan dolog, amit érdemmel lehet vagy szabad csinálni. A munka arra való, hogy felívja a figyelmed arra, hogy baszott messze vagy az ideális világtól. Az pedig nem érdem. Mármint távol tartani magad az ideális világtól.
2023. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
65%
Életed harmadát munkával töltöd. Hajót akarsz magadnak, olyan melót választasz, amit szívesen csinálsz.
2023. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi ez a lepontozas? Teljesen igaza van
2023. okt. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!