Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltsak munkahelyet? Most...

Váltsak munkahelyet? Most teljesen elbizonytalanodtam. A leírtak alapján melyikkel járnék jobban, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Jelenlegi helyemről azért mennék el, mert a kollégákkal nem jövök ki jól. Se a szemembe se a hátam mögött nem kedvesek, bár a szemembe legalább normálisak, elviselhetőek. Illetve mivel kevesen vagyunk, ezért nehéz pl szabit kivenni, vagy kicsit elszabadulni, ha dolgom van, vagy előbb eljönni/később érkezni, ez ilyen évente egyszer ha indokolt... Ez a legfőbb bajom amúgy, mert sok előnye van. Például ingyen gyümölcs, zöldség, kávé, tea, víz, ki is használom. Szép helyen van, sok étkezési lehetőséggel, ha épp nem főznék. Szép modern irodaház, én mindig is ezt szerettem. Munka elmegy, néha nehezebb néha kicsit unalmasabb, elvagyok vele, fizu rendben, bár mindig lehetne több.


Ami az új hely lenne (3 napom van elfogadni vagy elutasítani az ajánlatot), ott nincs ilyen modern iroda és az ezzel járó dolgok, egy kisebb helyen van. Kollégák egyelőre nem tudom milyenek, lehet ott is ez vár rám mint itt, de lehet jófejek lesznek, ki tudja. A fizetés több 30 ezer forinttal. Kicsit kieső helyen van, de időben ugyanannyira, mint a mostani. Több kollégám lesz és emiatt nem lesz valószínűleg olyan nehéz szabit kivenni vagy ha dolgom van akkor előbb elmehetek kicsit. Bár ezt így nem kérdeztem meg de gyanítom. Máshol ahol többen voltunk simán lehetett egyszerre 5 ember is szabin.


De most eléggé elbizonytalanodtam, lehet nem lenne ott jobb, lehet igen, amúgy is nehezen kezelem a változásokat.


Ti mit tennétek?


2023. okt. 9. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Váltanék.

Már a 30 ezer miatt is és a szabilehetőség egyszerűbb kivetelezése miatt is. Igen, nem tudhatod, hogy ott milyenek lesznek a többiek.

De akkor meg onnan lépsz. Lehet egyszer olyat is találsz, ahol tényleg minden egyben lesz.

De ott sose maradj, ahol nem jó. Egyenes út a kiégéshez.

2023. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy neked mi a fontosabb?

Egy új munkahely mindig zsákbamacska, nem tudhatjuk előre, hogy milyen lesz a közeg,a kollégák. Az ember a jobb lehetőség reményében szokott váltani. Szerintem akkor érdemes elfogadni az új ajánlatot,ha sokkal kevésbé vagy bizonytalan, mint most. Én úgy érzékelem, hogy nem győzött meg az ajánlat.

2023. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
30k százalékban mennyi? Ha kisebb helyen van, akkor nehezebb/drágább oda eljutni? A többi meg nettó feltételezés csak.
2023. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!