Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felmondok egy munkahelyen...

Ha felmondok egy munkahelyen és azt mondják hiányozni fogok azt úgy értik mint ember fogok hiányozni, vagy mint munkaerő? Vagyis lehet csak arról van szó egy igavonó barommal kevesebb lett a karámban és ez a baj?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is lehet meg azt is lehet.
2023. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

na ez egy sokatérő válasz...

nyerek a lottón? Hágy vagy igen vagy nem. Kösz.


szerintem nem ez is meg az is lehet, hanem 99,9%ban az egyik és 0,1 %ban a másik lehet.....

2023. okt. 10. 18:48
 3/6 anonim válasza:
100%

Attól függ .

Pótolható vagy ?

Ki mondta ezt neked (milyen pozícióban levő személy)

Mennyire lehetett téged “csicskáztatni”

2023. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Pótolható vagy ?"



MIért ki nem?? amióta itt vagyok 4 főnököom volt. még a csúcson levő is pótolható.... ki nem az?

2023. okt. 10. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha azt mondják hiányozni fogok azt úgy értik mint ember fogok hiányozni, vagy mint munkaerő?"


Ha egy jól dolgozó ember vagy akivel meg vannak elégedve akkor hiányozni fogsz, mint munkaerő.

Ha egy jókedvű, népszerű és kedves ember vagy akkor meg hiányozni fogsz, mint ember.

A legoptimálisabb esetben mindlét módon hiányozni fogsz.


Az első válaszoló voltam.


Ui.: A kérdésfeltevésed információtartalama miatt adtam rövid választ az 1. hozzászólásomban.

2023. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt pusztán illemből is mondhatják, úgy, hogy amúgy nincs mögötte semmi
2023. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!