Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen főnök, milyen munkatárs...

Milyen főnök, milyen munkatársak az ilyenek ?

Figyelt kérdés

Céges busz vitt a munkahelyre, sose késtem el, a buszmegállóban is mindig időben ott voltam. Egy napon nem jött a busz, hívtam a főnököt, rávágta, hogy biztos lekéstem a buszt.

Annyi esze nem volt, hogy azt mondta volna, hogy utána jár a dolognak és felveszi a kapcsolatot a busztársasággal.

A busz késett egy órát. A főnök nem kért elnézést tőlem.

A munkahelyen az egyik munkatárs nem fogta fel, hogy az érettségihez nem kell nyelvvizsga.

A másik munkatársnak nem tetszett, hogy férfi létemre nem tudok főzni.

A harmadik munkatárs megvádolt, hogy nem pakoltam el magam után, amikor mondtam neki, hogy nem én hagytam itt a cuccot, akkor bezzeg egyből mondta, hogy Jaaa, azt hitte, hogy én voltam.

Végül bemószeroltak a főnöknél, hogy rosszul, lassan végzem a dolgom, a főnök pedig nem volt kíváncsi arra, hogy mi az én véleményem a többiekről, inkább nekik hitt és gyorsan megszabadult tőlem.



2023. okt. 11. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen munkahely miatt ne bánkódjál. Keress másik munkahelyet.
2023. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A munkatársak 80 év körüli mamák voltak.
2023. okt. 11. 11:53
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Milyen munkahely az, ahol 80 éves mamák, meg egy fiatal férfi dolgozik? :o
2023. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De azé milyen jó az ilyen mamáknak, nincs érettségijük és megkapják hosszútávon a havi nettó 300 ezret.
2023. okt. 11. 11:56
 5/22 A kérdező kommentje:
Ilyen láda mosásos munka.
2023. okt. 11. 11:56
 6/22 A kérdező kommentje:
Volt még 1 fiatal férfi, jól megmondta a mamáknak a magáét. Én viszont nem szeretek konfliktusban élni.
2023. okt. 11. 11:59
 7/22 A kérdező kommentje:

Én is úgy viselkedjek egy munkahelyen, mint a mamák ?

Lenézzek valakit, aki nem tud főzni ?

Megvádoljak valakit, hogy nem pakolta el a felszerelést maga után ?

Értetlenkedjek, hogy mi az a érettségi, mi az a diploma, mi az a OKJ-s bizonyítvány ?

2023. okt. 11. 12:09
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad, nem neked való hely volt. Vegyenek fel a mamák közé mégegy mamikát, aki tud főzni, és legfeljebb csak 8 általánosa van.

Te meg hozzád illő munkát keress, hátha találsz jobbat!

2023. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hát kinek való volt ? Veszekedős embereknek való ? Öregemberekhez minek akartak fiatalt rakni ?

Mi a hozzám illő ? Honnan tudjam, hogy milyen emberekre számítsak egy munkahelyen? Mert ugye egy hirdetésben nincs leírva, hogy milyen viselkedésű emberek dolgoznak már ott. Hazugságokkal bemószerolós, lenéző munkatársakkal nem dicsekednek.

2023. okt. 11. 12:52
 10/22 A kérdező kommentje:

Jelentkeztem 2 alkalommal metróvezetőnek. Ott legalább egyedül vagyok, nem bánt meg senki a szavaival.

Az első alkalommal (pár évvel ezelőtt) olyan válasz jött, hogy már kiválasztották azokat, akikkel együtt fognak dolgozni és több ilyen tanfolyam idén már nem lesz.

Erre azt nem közölte (az eszetlen), hogy akkor miért volt fent interneten a bkv honlapján a jelentkezés lehetősége (elnézést nem kért) és mégis mikor lesz legközelebb.


Pár évvel később ismét jelentkeztem, leírták, hogy a tanfolyam alatt is adnak havi fizetést, erre nem kaptam a jelentkezésre választ.

2023. okt. 11. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!