Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen főnök, milyen munkatárs...

Milyen főnök, milyen munkatársak az ilyenek ?

Figyelt kérdés

Céges busz vitt a munkahelyre, sose késtem el, a buszmegállóban is mindig időben ott voltam. Egy napon nem jött a busz, hívtam a főnököt, rávágta, hogy biztos lekéstem a buszt.

Annyi esze nem volt, hogy azt mondta volna, hogy utána jár a dolognak és felveszi a kapcsolatot a busztársasággal.

A busz késett egy órát. A főnök nem kért elnézést tőlem.

A munkahelyen az egyik munkatárs nem fogta fel, hogy az érettségihez nem kell nyelvvizsga.

A másik munkatársnak nem tetszett, hogy férfi létemre nem tudok főzni.

A harmadik munkatárs megvádolt, hogy nem pakoltam el magam után, amikor mondtam neki, hogy nem én hagytam itt a cuccot, akkor bezzeg egyből mondta, hogy Jaaa, azt hitte, hogy én voltam.

Végül bemószeroltak a főnöknél, hogy rosszul, lassan végzem a dolgom, a főnök pedig nem volt kíváncsi arra, hogy mi az én véleményem a többiekről, inkább nekik hitt és gyorsan megszabadult tőlem.



2023. okt. 11. 11:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

De okolom a tanárokat, mert szeretettel osztogatták az egyest és aztán haladtak tovább az újabb tanulnivalóval, mintha semmi sem történt volna.

Másrészt pedig nem lehet ládát mosni hazudós munkatársak mellett.

2023. okt. 13. 15:54
 22/22 anonim ***** válasza:
hol van ez? 300 ért én is mosnák ládát! nyanyákkal mindíg jól kijöttem!amolyan jó gyerek vagyok!
2023. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!