Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak is okoz ez problémát?

Másnak is okoz ez problémát?

Figyelt kérdés

Kereskedelembe dolgozom, értékesítőként, és raktárosként.

Élesben a vásárlókkal nagyon jól el beszélek és magas az értékesítői rátám, semmi problémám nincs ilyenkor. A feletteseim is mindig megvannak elégedve velem és dicsérnek.

De szokott lenni így egymás között ilyen gyakorló feladat, hogy egymásnak kell eladni dolgokat játék címen és akkor körbe álljuk egymást és úgy csináljuk. Ilyenkor amikor mások előtt kell beszélnem le blokkolok és nem tudok semmit.

Tegnapi nap is volt ilyen , és hat megint le blokkolt a fejem, utána beszélgettem a fonokommel róla. Aztán mondta, hiába van ő teljesen megelégedve velem és tudja mennyire jól csinálom élesbe a dolgokat, de az ő fonok a papírok alapján ítél meg mindenkit milyen munka erő, ami az ilyen gyakorlások alatt keletkezik.

Ti voltatok már ilyen helyzetbe , vagy mit lehet ezzel kezdeni?



2023. okt. 12. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez így f_szságnak hangzik. Milyen munkahely az ahol van idő csoportos játékra?


Egyébként vedd az ilyet félvállról.

2023. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szociális fóbia egyik tünete bizonyos szituációkban a lámpaláz.

Az ilyen "egymásnak kell eladni dolgokat játék címen és akkor körbe álljuk egymást és úgy csináljuk" baromságokat én sem bírnám.

Én ezért vagyok saját vállalkozó,mert munkahelyeken mindig van valami ilyen idiótaság.mondd meg a főnöködnek,hogy hagyjon ki ezekből a játék dolgokból,nem vagy te ovodás,ha a munkád jó és kell nekik,akkor azért alkalmazzanak,ha nem jó neki,hagyd ott,mert egyre rosszabb lesz ez a lámpaláz téma.

Nekem régen egy főnököm azt mondta,őt nem érdekli kinek mi a szakmája,az a lényeg,hogy ki milyen munkát tud jól elvégezni hasznosan.

2023. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok

1-esnek első mondata teljesen igaz,viszont félvállról nem lehet venni ezt a lámpaláz problámát,mert ezt nem lehet szabályozni!Ez a tünet jön magától!Én tudom.

2023. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolok a helyzetbe, akkor ha jól értem akkor ilyen szituációs gyakorlatnál vannak nézők is, és úgy nagyon nemugyanaz a szitu mint mikor ketten vagytok a vevővel. Ilyenkor természetes, hogy izgul az ember.

Engem az is zavar ha néznek miközben valamit csinálok a számítógépen, olyankor még a gépelés se megy úgy.

2023. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shaddark ***** válasza:

Szerintem semmiképpen ne vedd félválról, ha e szerint kapod a béremelést, prémiumot, ez alapján (is) döntenek ha leépítés van hogy ki menjen ki maradjon.


Gyakorolj.

Ennyi, az ismert közeg rutinná válik és elmúlik a szorongás.

Kommunikációs tanfolyamon láttam olyat aki konkrétan elájukt amikor csajokhoz kellett szólni mert annyira rágörcsölt. Az 51. után meg úgy ment oda idegenekhez mintha együtt nőttek volna fel.

Befoghatsz otthon barátokat, rokonokat... akik ugyanúgy néznek közben.


Működhet a meditáció is.

Ez a tudatalattit képes "programozni", átállítani.

Kell egy jó vizualizációs gyakorlat és azt eltolod előtte.

Ha érdekel, írj magánban és szívesen csinálok neked egyet.

2023. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát a főnököd leszarja a jó teljesítményedet, csak mert egy idióta gyermeteg munkahelyi játékban nem tudsz megszólalni.

Nem jó jel. Gyakorolj, edződj meg az izenekre is, mert különben ez lesz a kamuindok, amivel majd kirúg.

2023. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem az is zavar ha néznek miközben valamit csinálok a számítógépen, olyankor még a gépelés se megy úgy."



Furcsa de én ugyanilyen vagyok.

2023. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!