Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Masnak is volt ilyen problemaj...

Masnak is volt ilyen problemaja kozepiskolaban?

Figyelt kérdés
Viszonylag jo kulsovel rendelkezem, szemelyisegre pedig nyitott, vicces vagyok - viszont ugy erzem, hogy senkit sem erdeklek, egyszeruen atneznek rajtam a korulottem levok (es ezt mar tobb tarsasagban is tapasztaltam). Ez a kozeli barataimnak is feltunt, oket allandoan keresik, erdeklodnek utanuk, stb. Az osztalyomban is ugyanez, meg a tolem sokkal “atlagosabb” lanyokat is korulrajongjak, odafigyelnek rajuk. Nem tudom, hogy mit csinalok rosszul... 16L
2020. jan. 22. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, a környezeted másmilyennek lát, mint te magadat.
2020. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mindezt csak beképzeled magadnak?

Lépj oda, ahol többen vannak, kapcsolódj be a társalgásba.

Gyere elő valamilyen témával és kérd ki a véleményüket, beszélgessetek.

2020. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdésből nem derül ki, hogy te teszel-e erőfeszítést, vagy csak elvárod, hogy a többiek keressenek téged. Akkor is átnéznek rajtad, ha társalgást kezdeményezel?
2020. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!