Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multinál állásinterjún érdemes...

Multinál állásinterjún érdemes lenne elhitetnem esetleg velük, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy mostanában a diversity-t, kvótákat nagyon nyomják minden nyugati tulajdonú multinál, sokszor többet számít ez, mint a szaktudás, vagy a tapasztalat. Az ilyen emberek állítólag sokkal könnyebben bekerülnek, feljebb lépnek ilyen helyeken...

Most behívtak egy ilyen multihoz interjúra és hát nagyon szükségem lenne már állásra.

Komolyan beszélek, érdemes lenne erre utalgatni interjú alatt, pl. a (nem létező) "barátomat" belefűzni a mondókámba, stb.?


Lehet hülyeség de komolyan gondolkodom rajta.



2023. okt. 15. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Majd ne lepődj meg, hogy nem azért rúgnak ki a végén mert nem vagy elég diverz, hanem mert úgy indítasz egy munkahelyen, hogy hazudsz. Vagy tartsd fent és mélyítsd a hazugságspirált, aztán majd kötelességtudóan járhatsz minden hétvégén a meleg orgiákra, mert nem bukhatsz le.
2023. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan mondjad, de gondolom ha ezzel akarsz bekerülni, akkor mást nem nagyon tudsz felmutatni, ami miatt téged választanának. Szóval ne lepődj meg, ha azt mondják, hogy oké, felvesznek nulla tudással is, csak a vezetőség előtt szépen hasalj fel az asztalra, hogy két irányból tolhassanak egyszerre.
2023. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Teljesen megfelelek a feltételeknek, de gondolom tudjátok, hogy milyen baromi nehéz bekerülni most mindenhova...
2023. okt. 15. 12:00
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Sőt szerintem hitesd el hogy transzszexuális nonbináris meleg fekete-ázsiai féllábú törpe vagy (mit hagytam ki?) és akkor biztos hogy felvesznek!
2023. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Erre már én is gondoltam. Ha férfinak öltöznék és nevezném magam, akkor el sem mernének utasítani. (Németországban élek).

A párodról beszélni tabu. 🤔

2023. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
#4 A féllábú törpe már ront a helyzeten. A fogyatékosságokat, mozgáskorlátozottságot, fejlődési rendellenességeket nem tűrik el! Azokkal mehetsz csövelni a híd alá! Csak az lmbtq-t, meg ha fekete vagy (más rasszok szintén mehetnek a pics@ba).
2023. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dugj fel magadnak egy ananászt, és jelenj meg az interjún, az elég diverz lenne xD
2023. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Inkább mondd h bi vagy és akkor nem gond ha barátnőd lesz.
2023. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Az is bőven elég lehet ha a Form-ok kitöltésénél mindenhol a prefer not to say meg N/A-kat választod, az interjún a "párodat" említed (ez 90% lmbt, a heteróknak általaban férje-felesége, barátja-barátnője van), akkor nem sodródsz hazugságba.

Valami vallási kisebbséget is még lehet értelme bekamuzni, senki sem fog az imaszobáig követni.

Sose próbálkoztam ilyennel de nem tudhatjuk mit hoz a jövő.

2023. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg nem az van, hogy meg sem kérdezhetik ezt, meg azt sem, hogy házas vagy-e? Miért kamuznád magad lgbt károsultnak?
2023. okt. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!