Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megsértődött a kollegám mert...

Megsértődött a kollegám mert csak úgy alapon en nem beszélek vele munkán kivül viszont nekem is dolgozik?

Figyelt kérdés

Sajnos csak a kollegám az aki megcsinál nekem mindent a házban es javít a fizetett szakemberek után helyett.

Viszont munkaidőn kívül is hívogatni akar, meg barátkozni azaz tegnap este is felhívott mikor kérdeztem miért hív, hogy csak úgy(ráadásul fürdőkádban is volt).

En meg közöltem vele én nem akarok beszélgetni veke csak úgy meg ne a kádból hívogasson már.(hívjon mást ha a tökeit áztatja ne én szórakoztassam)

(Amúgy utálom mint a sz.rt de rákényszerülök vele kapcsolattartásra mert kollega is es félbe hagyott nálam munkát. Ezt is utálom benne hogy elapróz mindent ahelyett hogy megcsinálná, részletekben csinál mindent több hetekre hónapokra elhúzva, más meg meg se csinálja.)


Ma meg mégcsak nem is köszönt nekem, igazábol nem is èrdekelne de ki van fizetve amit félig csinált nekem meg es még nincs kész!



2023. okt. 16. 07:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mikor kérdeztem miért hív, azt mondta csak úgy
2023. okt. 16. 07:56
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván meg.


Ő férfi te pedig a nő?

(Ha jól tippelem.)

2023. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak össze akar jönni veled.

Ismerősöket amúgy sem jó "dolgoztatni", csak h*lyét csinálnak az emberből.

Keress normális szakembert!

2023. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
mondjuk akkor ne őt ugráltasd, ha segítségre van szükséged...
2023. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eddog is "normális" szakemberek dolgoztak nálam. Lehúztak átvertek otthagytak szetbontott fallal, bojler bekötes után langolt másnap a konnektor, meg ilyeneket csinálnak! És ajanlasok hivatalos drága szakik.


Meg most idegesit is hogy tartozik. Fenének bíztam benne és fizettem ki előre az egészet mikor ennyire hanyadék ember.


(Meg ha pasi is és akarna vmit így hogy b.sszuk át a nőt és f.szaztatás közben hívogassuk? Hulye barom)

2023. okt. 16. 08:08
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
😂 istenem
2023. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Értelmi szinted alapján nem akar mást, csak dugni.
2023. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De elvenne feleségul is nyugodj meg.
2023. okt. 16. 08:19
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

#8


Téged a naivitásod visz a vesztedbe.

2023. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Oké, és mi a kérdésed?
2023. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!