Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy a kolleganőm...

Normális, hogy a kolleganőm megsértődött ezen?

Figyelt kérdés

Pár hónapig váltjuk egymást a munkahelyen, ami azt jelenti, hogy 5 percre látjuk egymást. Az első pár találkozáskor kicsit többet beszélgettünk, amikor ő folyton a most 3 éves gyerekéről beszélt. Megértettem, mivel 3 évig ez volt a minden napi rutin, hogy csak a gyerek. De már akkor is untam. Nekem ő is meg a gyerek is idegen, ismételni tudom csak magam pár hónapig pár perc amit látjuk egymást.


A főnökünk felesége a barátnőm, miatta vállaltam el ezt a munkát pár hónapra, mert így tudták megoldani, kellett a segítség. Náluk féléves a gyerek. Nyilván ahhoz máshogyan állok. Múltkor váltáskor bent voltak, a gyerek nagyon cuki, beszélgettünk, megfogtam, stb. Ha a főnök jön, megkérdezem mindig hogy van a baba, képeket mutat, ez-az. De én nem is vagyok a beosztottja, csak beugrottam erre a rövid időre.


A probléma ebből lett. A kolleganő kifakadt ma, hogy én miért sietek el munka után, miért nem lájkolom a képeket róla meg a gyerekről (mimden nap van fent), mikor a főnök felesége gyerekéét igen. Az övé most szokik be az oviba, miért nem kérdeztem meg egyszer sem mikor mesélte.


Én ezt nem értem. Minden gyerek nem érdekel. Az övé sem. Nem látom aranyosnak, számomra nem kedves. Nem bántanám soha, de hidegen hagy, mert az anyja is. A barátnőm gyereke nyilván más. Most vesszek vele ezen össze? Eszembe jutott az is, hogy tényleg megkérdezhettem volna a gyereke beszokott-e (számomra ez vicc!), hibás vagyok. De aztán arra gondoltam, hogy csak nem érdekel.

Valami baj van velem?


2020. júl. 6. 21:55
 1/6 anonim válasza:
17%
Nem simán csak érdektelen vagy, de akkor jópofizni sem kellett volna vele eddig sem.
2020. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Semmi gond veled. Én például sok gyereket csípek, de pont a legjobb barátnőm lányától futkoss a hideg a hátamon. A kolléganőd valószínűleg többet gondol a ti kapcsolatotokról és a barátnőjének tart.
2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%

Kis ovisom és babám is van most, nekem is főleg ők a téma, ha megkérdezik tőlem, hogy vagyok. Napi 23 órában velük, értük dolgozom, szervezek,nem esnek ki a gondolataimból szinte soha.

Ezt viszont szerintem sokan eltúlozzák, mert azt hiszik, az ő gyerekük másnak is MAGA A CSODA. Aztán csodálkoznak, ha a legutóbbi kakis pelenka képét nem akarja más látni. Ne haragudj érte, ő valószínűleg csak ugyanúgy beszűkült világban mozog most, el fog múlni, de addigra már nem is találkoztok. Inkább egyszer mondd el, hogy a barátnőd csemetéje más, átlag gyerekeket nem szereted, ezért nem zaklatod kérdésekkel.

2020. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Az mar tenyleg a nyomorusag alja, hogy lajkolast kerjunk szamon es koveteljunk ki. De nem is szerencsetlen nore ertem, hanem amiben szocializalodott.

Nem a Facebook hibaja kizarolag, de aki hulye, az igazan kimutathato igy.

Nem fogadnam el az ismerosnek jelolest, bar az is kinos. Maganemberkent nincs kozotok egymashoz, csak kinos dolgok vagy alszenteskedes lesz az ilyenbol. Brrr...

2020. júl. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Mint a dedóban, komolyan. A kolléganőd felnőhetne. Na pont az ilyenek miatt tartom hülyeségnek a fb-ot, csak eggyel több probléma....
2020. júl. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem van baj veled, bár nem nagy azért. Udvariasságbol azért biztos megkerdeztem volna, beszokott e a gyerek, jól van e, és kész.


Az is fura hogy egyik kolléga gyereket lajkolod, a masiket nem. Nyilván egy száz fős cégnél nem játszik, de itt most 2 kollégarol van szó.


Igenis, rosszul tud esni az embernek a kivételezes. Frusztrálo lehet. Azon filozik, mit követett el, amiért te ignoralod. Nézz egy kicsit az ő szemével is. Neked hogy esne?


Mindazonaltal igen, dedos és gyerekes a téma.. De vannak dolgok ami a másiknak rosszul esik.


Én sose kérnék számon emiatt senkit, de nekem is van olyan kolléganőm, aki a fonoknonk összes képet szívecskezi (cseppet sem nyalas, a dehogy), az enyéimet még soha egyszer sem. Nem esik jól, tudom hogy szándékos, de sose fogok rakerdezni nyilván.. De azért nem értem az okát.

2020. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!