Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért a kollégák vannak...

Miért a kollégák vannak megsértődve?

Figyelt kérdés

Eleve nem hivatalosan dolgozok ott. De mellette van egy főállásom is, oda most az ünnepek miatt mennem kell minden nap ( családi üzlet). Ezt tudtam h zűrös a december de gondoltam megoldhato vhogy.


Próbáltunk megoldást keresni h hogyan tudnánk megoldani h azokon a napokon jöjjön vki használható ember a családi üzletbe helyettem de nem sikerült.

Ezért szóltam a nem hivatalos helyen lévő főnöknek ( aki mellesleg családi ismerős) 3napja h keressen mást helyettem mert nem tudom megoldani a főállásom decemberben. Mindenki tudta h nekem ez csak mellékállás.

Annyit mondott ne egyből jöjjek el. Mondom persze, nov 20 de legkésőbb december 1ig leszek.


Úgy gondolom fair voltam pláne h nem köt hozzájuk semmi.

Annyi ha úgy alakul h nem talál embert a decembert 24/24be viszi a két maradó ember. Nem kellene így mert a másik 2fo még be tudna segíteni h könnyebb legyen nekik de lesz.rják. De azért egy hónap elég sok idő szerintem lépni.

Amúgy a főnök se foglalkozik az egésszel.


2022. nov. 5. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2022. nov. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a véleményem, de azt határozottan állítom.
2022. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezt sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom.
2022. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Azért vannak megsértődve mert te kiesel a főnök meg tojik bele. Nem szerez mást helyetted pedig lenne rá 1 hónapja. Te pedig egy húzós időszakban pattansz meg onnan. Gondolom nekik is lettek volna terveik amit hároman közösen meg tudtatok volna oldani, hogy ki mikor hogy... Szóval érted. Egyszerűbb rád haragudni mint a főnöknek megmondani, hogy egy balf@sz.
2022. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Havi 10x24óra jut egy főre és vagyunk ilyenre 3an..

Van még 2fő éjjelre járnak alapból 2őt jön 2őt nem..


A baj ami eddig is volt h ha mi 24es kiestünk egyikünk vlmiért csak a másik 2 fő 24essel oldatta meg a pótlást. Nem h legalább berendelte volna a másik 12est èjjelre aki otthon lenne h a 24esnek könnyebb legyen ilyenkor és legalább éjjelre ő hazamenjen, és ne 24/24 legyen mert egy 24es és egy éjjeli 12es dolgoztak együtt.

2022. nov. 5. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Feketén már annak is örülhetnek ha másnap még beállítasz.

2022. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eleve, kb okt 20.a körül is beelégeltem egy eset kapcsán és mondtam át gondolom de lehet eljovok.

Ekkor utazott el a főnök és úgy voltam vele, addig míg visszajon atgondolom, és nem az utazása alatt szólok h ha eljövök.

Szerintem ők azt hitték h " csak úgy" mondom

2022. nov. 5. 11:38
 8/8 qkker1 ***** válasza:

Igen

Nem

Talán.


Mi a kérdés?

2022. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!