Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan reagálnátok arra ha...

Hogyan reagálnátok arra ha kolléga hazudik a magánéletemről? Nem szoktam megosztani szinte semmit a magánéletemről a munkahelyemen. Mégis hallottam amikor egy kolléganő azt hazudta rólam, hogy engem az anyám tart el.... Ez persze nem igaz....

Figyelt kérdés
Nagyon dolgozik bennem, hogy jelezzem neki ne hazudozzon rólam. De hogy lehet úgy mondani neki, hogy ne legyen belőle balhé. Nem véletlenül nem beszélek nekik semmit sem a magánéletemről.

2023. okt. 18. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
És ha balhé lesz belőle, akkor mi van?
2023. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talán, hogy együtt kell vele dolgoznom... De légyszi a kérdésre válaszoljatok....Köszönöm
2023. okt. 18. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha balhét akar csinálni, akkor balhé lesz. Nincs hatalmad afölött, hogy ő mit akar. Te vagy eltűröd, hogy hazudozzon rólad, vagy nem tűröd el, és vállalod a következményeket. Magadról dönthetsz, másról nem.
2023. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem ezt kérdeztem. 🙄 Az első mondatom a kérdés.
2023. okt. 18. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Számonkérném.
2023. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban, csak rólam sokkal cifrábbakat pletykáltak. (5 kollégával feküldtem le állítólag mindenféle osztályról, a valóságban csók sem volt egyel sem), ja meg azért ment jól az ügyfélköröm, mert mindegyikkel lefeküdtem...főleg, hogy a legnagyobb partnereknél hölgy volt a beszerző 😂 . Én felmondtam, mert utáltam már bejárni. Nálam nehezítette a dolgot, hogy a főnököm csinálta ezt velem miután nem akartam vele lefeküdni.
2023. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan felkerdeznem. Nem izgat ha balhe lesz
2023. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

"Hogyan reagálnátok arra ha kolléga hazudik a magánéletemről? "


Fűnek fának mondanám hogy a kolléga egy hazudós nárcisztukus ember akinek a mondandójából gyököt kell vonni.

2023. okt. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Le se szarnám. Felőlem azt fecseg, amit akar.

Az igazság úgyis legtöbbször kiderül. Ha a többiek meg inkább a pletykásnak hisznek, meg is érdemlik egymást.

2023. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!