Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ártatlan bosszú létezik...

Milyen ártatlan bosszú létezik egy főnök ellen, ami jogilag nem helytelen? Egy nagyon komoly betegség alatt a főnök felmondott. Egy aljas indokot írt rá, amit kifordított, engem állított be hibásnak.

Figyelt kérdés

A betegség alatt még ilyenekkel kell foglalkoznom, ügyeket intézni, munkát keresni...

A műtét után legalább 4-6 hét a felépülés, a munka fizikai munka jellegű is. Meg a doktor nyilván tudja és eldönti, hogy mennyi időre ír ki a javulás alapján. Na a főnököt csak a cége érdekelte. Mivel nagyon kicsi cég, bírósági úton nem lehet támadni a felmondást. Nem is tenném, mert nincs jogi biztosításom. Ez külföldön történt, 4 évig robotoltam ott betegség nélkül.

Valahogy "meghálálnám" neki a gondoskodását, de nyílván csak olyan úton, ami bosszantja és legális. Ez egy kis étterem, és kiszállító autói is vannak. Az pl hogy minden nap tojást kennék szét az autóin sem túl jó. Kamera is van, stb, és ez csak egy hülye példa volt.



#betegség #felmondás #elbocsátás #Betegség alatt felmondás
2023. okt. 18. 20:45
 1/9 Thunderfairy ***** válasza:
93%
Inditsál be egy saját vállalkozást és legyél sikeres benne. Ennél jobb elégtétel nincs.
2023. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Írj negatív véleményt az étteremről nyilvános panelre!
2023. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Inkább azon munkálkodj, hogy mihamarabb talpra állj és új állást találj. Én nem fecsérelnék rá energiát
2023. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

1.Legyél sikeres. Mikor jól keresel, ülj be enni, rendelj bonyolult, drága kajákat, kritizáld az ételeket, hívasd ki a főnököt, írj be a panaszkönyvbe, a végén pontozd le a Google Mapson.

2.Nyisd meg a konkurenciát.

3. Nézd meg a Meglesni és megszeretni című filmet, abban van egy ötlet, ha megnézed, tudni fogod, melyikre gondolok.

2023. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Ejtsd teherbe a feleségét.
2023. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy cégméretfüggő a bírósági támadás. Nem is értem miért építenek a NER-esek komplett cégbirodalmakat, amikor gond nélkül talicskázhatnák a pénzt EV-ként is.
2023. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ebben az országban így van, egy nyugdíjas bíró segít a jogi részében
2023. okt. 19. 22:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Hú, az 5-ös már nem lehet...mert szegénynek tavaly távolították el az egész méhét
2023. okt. 19. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felmondást törvénytelennek érzed menj el egy ügyvédhez és utána lehet pereskedni. Majd az ügyvéd felvilágosít téged. Én ezt tenném... Jó kis perköltséget, ügyvédi díjat és "fájdalom" díjat is a volt főnök nyakába eresztenék. Sajnos sok tetű féreg van. Én nem hagynám ezt annyiban! Legalább egy jogi tanácsadásra elmennék egy ügyvédhez.
2023. okt. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!