Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki, hogy reagál, ha a főnöke...

Ki, hogy reagál, ha a főnöke ingerülten, lekezelően vagy arrogánsan szól? Általában igyekszem normálisan reagálni, de nem mindig sikerül. Van, hogy azt adom, amit kapok. Ilyenkor ajtót csapkodva távozik.

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, mert nincs ilyen főnököm. Ha lenne is, nem sokáig lennék meg ott.
2023. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy! Nagyon váltanék emiatt én is. Csak sajnálom, mert jó munkahely lenne. De nem gondolom, hogy ezt tűrni kellene. :(
2023. okt. 18. 22:40
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért maradsz? Vagy beszéld ezt meg vele!
2023. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert rajta kívül minden más jó. A munka jellege, a kollégák, a közelség,a munkaidő. A fizu elmegy kategória, átlagos.

Egy kolléganő beszélt vele, utána még jobban rászállt, fél is mondott. Meg szerintem az ember nem tud kibújni a bőréből. Ha egy 50 éves nőnek szólni kell, hogy bunkó, ott baj van, nem én fogom megváltoztatni.

2023. okt. 18. 22:44
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Gyári munka egyébként? Igen végülis ott már baj van ha neked kell szólni! Mindketten nök vagytok gondolom
2023. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, irodai. Igen, nők vagyunk. :) Olyan szomorú, hogy sok főnök megenged magának ilyesmi stílust. Sajnos nem az első.
2023. okt. 18. 22:53
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Akkor lehet irigység nála ez amit csinál
2023. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, biztos nem az, mindenkivel ilyen, kortól, nemtől függetlenül.

Néha nagyon jó fej, de olykor bekattan és akkor aztán..... Semmi sem jó.

2023. okt. 18. 22:58
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Amikor belém köt csak ránézek, mondat közepén félbehagyja és távozik.

Kollégák szerint ilyenkor olyan a tekintetem mintha be akarnám csomagolni az alsó fiókba.

2023. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Ki a főnök? Ha egy mester, aki nagyon sokat dolgozik, vagy olyan személy, akinek értékes a munkája, vagy olyan személy, aki tényleg nagyon tehetséges, akkor nincs gond, mert jogos, és ő tudja jobban. Ha csak egy olyan személy, aki nem tud semmit, csak főnök lett, de az alkalmazottak sokkal jobban tudják mit hogy kell, és ő meg úgy pofázik, hogy azt se tudja mit kell csinálni, akkor azokkal már más a helyzet.
2023. okt. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!