Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Régen hogy lehetett megulni...

Régen hogy lehetett megulni az irodaba amig szabad volt a dohanyzas epuleten belul? Hogy eltetek tul a munkaidot? Az egesz iroda budosen ment haza?

Figyelt kérdés
2023. okt. 19. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, büdösen mentünk haza:)
2023. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én pl. pénzügyön dolgoztam, nyolcan voltunk az irodában, abból 6 láncdohányos volt, ketten pedig egyáltalán nem dohányoztunk.

Ruhám, hajam mindig büdi volt, most így utólag már el sem tudom képzelni, hogy bírtam, de akkor sajnos "természetes" volt.

2023. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A céges napon regi fotokat nezegettunk. Elosozr a regi monitorok merete tunt fel, utana pedig,hogy csomoan dohanyoztak az irodaba akkoriban.
2023. okt. 19. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt szokták meg az emberek szóval mondhatni nem zavart senkit, bár attól még ugyanúgy káros volt. Egyébként sokáig a kocsmákban is alap volt a cigizés, sőt szórakozóhelyeken. Azt hiszem ezt is vhol 2010 fele tiltották be. Mondjuk én dohányosként se bántam már ezt a végére.
2023. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shaddark ***** válasza:

Régen is büdös volt a cigi?

Én úgy emlékszem ez valami EU-s dohányzás ellenes cucc volt, amikor beléptünk hogy nem szabad jó illatúnak lennie és azóta büdös. De lehet rosszul, régen volt...

2023. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Presszókba nem volt okos gondolat süteményt venni mert annak dohány íze volt:)
2023. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 UlfOrmson ***** válasza:
100%
Gyermekkoromban ('90-es évek) még voltak a vonatokon dohányzófülkék. Akkoriban szinte "termeszetes" volt hogy az emberek mindenhol cigiznek
2023. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!