Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha megverem a főnököt még...

Ha megverem a főnököt még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az erőszak híve azt az elején szögezzük le!


Adott egy főnök ami kb 5 éve keresi bennem a hibát. Túl megy minden határon. Személyes sértegetést művel. Én ezeket (az összeset) megjegyzem és a közvetlen kollégáimmal ezeket megszoktuk beszélni! Mert ha nem is annyit mint engem, de időnként őket is piszkálja. Most kirobbant a vita mert valaki vissza mondta ennek a főnöknek hogy ezekről beszelek. Ki akar rúgni, erőszakosan lépett fel velem szemben “hogy mindjárt neked megyek”. A munkahelyen tárolt személyes tárgyaimhoz is hozzányúlt amikor nem dolgoztam. Még erről nem esett szó de valószínűleg úgy akar majd kirúgni hogy az itt töltött 10 évem után ne kapjak pénzt. Azaz a munka törvényt megkerülve. Ha így történne akkor nagyon nehéz helyzetbe kerülne a lakhatásom mert nincs fékre tett pénzem a lakbérre addig amíg nem találok új melót.


Ezek után már minimum egy verés kijárna már neki? Azt mondja hazudok es amiket vissza mondok azokat ő nem is mondta. 60 feletti emberről van szó! Lehet tényleg már ilyen hülye a feje es nem is emlékszik arra hogy mikor kit, mivel idegesitett fel? Vagy B, nagyon is tudja magáról mit csinál csak úgy akar bunkoskodni hogy az ő feletteseihez ne jusson vissza véletlen se hogy ő ezt csinálja a ranglétra alján szereplő munkaerővel?


2023. okt. 19. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem oldana meg semmit az agresszió, csak te járnál rosszul, hiszen szépen börtönbe zárnának (nagyon helyesen).
2023. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1


Én nyugodt típus vagyok. Ő mondta két nappal ezelőtt “hogy mindjárt nekem jön”. Számtalanszor azzal is piszkált ha a télen a hidegben fáztam “ fázol? Nem vagy férfi”


Ezek után ha majdhogynem nekem esett és nem lesz rá reakcióm akkor megint ezt fogja gondolni nem? Hogy olyan típus vagyok akit bánthat és nem merek vissza szólni. Pedig nagyon félreismer.

2023. okt. 19. 12:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirúgnak mit foflalkozol vele a helyzeteden nem segít a verés. Egyszer velem is ordibált a főnök hogy haladjak...igy meg ugy. meg ilyenek én nem foglalkoztam vele később meg fel is mondtam mert nem bírtam a munkát tehát az ember a sorsát nem kerülheti el.
2023. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a telefonodra a beszólásait.
2023. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Én megvertem,munkahelyi buliban,mindketten részegek voltunk. Semmi következménye nem lett :)))
2023. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
#5 De nem mindenki ragadt meg az ősember szintjén, mint ahogy te és a főnököd, hogy primitív módon az öklével rendezi a konfliktust, minimálisan értelmes és intelligens ember vagy szavakkal jelzi, ha valami problémája van és szükség szerint jogi lépéseket tesz, vagy felmond és otthagyja a munkahelyet.
2023. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
6. A jogi lépéseken csak az ügyvédek járnak jól,otthagyni senki nem akarja,hiszen vidéken a kormánypropaganda ellenére sem könnyű munkát találni. A viták elrendezésének egy hagyományos,férfiakhoz méltó módját választottuk. Igaz,mi valóban férfiak vagyunk,nem kisnyuszik :)
2023. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
7 Ez nem férfiakhoz méltó rendezése a vitának, és nem ettől leszel igazi férfi, inkább egy primitív, visszamaradott kőbunkó, aki semmire nem fogja vinni az életben, ha így próbálja rendezni a vitát. Mindenesetre semmi baj nincs ezzel, alacsonyabb képzettségű és intelligenciájú összeszerelő emberekre is szüksége van a világnak, így inkább felejtsd el, amit korábban írtam, tartsd meg ezt a "vitarendezési" készséged a jövőben is, annál alacsonyabb lesz a konkurencia.
2023. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Shaddark ***** válasza:
100%

Nem zárnak börtönbe, hacsak nem ölöd meg véletlenül.

Ám pénzbírságot kapsz ha van tanú is, nem is keveset. Nem túl jó opció munkanélküliként fizetgetni ezt.

Van a régi módszer, mondjuk ezt több műszakos helyeken csinálták, amikor kimegy a gyárkapun zsákot húzni a fejére aztán megdolgozni. Akkor nem tudja ki volt, találgatásra meg hiába jelent fel. Mondjuk ezt többen szokták mert egyrészt könnyebb, másrészt alibit is szolgáltatnak egymásnak.

Amúgy szerintem se érdemes, kockázatos mert vagy nagyobbat ütsz és ott hal meg, ki tudja milyen baja van már ennyi évesen.

Másrészt ha kamera / szemtanú van akkor bukta és fizethetsz. A régi világban amúgy ez megszokott módja volt a dolgok elintézésének, de az újban csak milliárdosok engedhetik meg maguknak.

És a megoldás az lenne ha meg tudnád védeni magad szóban is. Keress nagy dumásokat és tanulj tőlük. Ha kiröhögöd a helyett hogy felveszed azzal jobban lekezeled a helyzetet.

2023. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
8 as,van aki csak a neten mer harcolni,más élőben sem riad vissza tőle. Te érzékelhetően az előbbi vagy? Szerinted ez jobb? Képzelsz magadról valamit,de a valóságban csak egy nyápic csúszómászó lehetsz.(ha meg nő vagy,nyilván az olyanok jönnek be) Majd gondolj a "köbunkókra",amikor elromlik valamid és javítani kell. Részemről a téma off.
2023. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!