Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet rosszabb egy forgalma...

Mi lehet rosszabb egy forgalmas munkahelyi napon, mint mikor elmesz szunetbe wc-re es szepen korbepapirozod a deszkat es amikor letolod a gatyat,a velejaro szello lehuzza az egeszet a deszkarol...GGRRR!!?

Figyelt kérdés
...es az egesz "last minute" -ban.
2023. jan. 16. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Az, ha elhiszed, ha ettől te higénikusabb leszel, hogy körbepapírozod az ülőkét... Elárulom, kutatások bizonyítják, hogy a telefonod képernyőjén több baktérium található, mint egy NYILVÁNOS wc ülődeszkáján.
2023. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem dőlnék a kardomba:D Azt hittem az lesz a vége, hogy mire körbefészkelted az ülőkét, bokánfostad magad:D Na az tényleg szar lett volna:D
2023. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

last minuteban? xd

nehez lett volna magyarul leirni ugye?

2023. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ismerős érzés. :D
2023. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hat en igy hivom ha last minute van,mert szerintem ez igy viccesen hangzik.

A telefonomat nem szoktam sokat tapizni es alkoholos rongyal szoktam letorolni. De az masik tortenet. Es nem fostam ossze magam, nem kell elore orulni :)

2023. jan. 16. 13:45
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Az alkoholos rongyot mondjuk hanyaoglnám, szétcseszi az érintőképernyőt.
2023. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Osztogatom a zold pacsikat kozbe :) koszi,h feldobjatok a napom.
2023. jan. 16. 13:46
 8/18 A kérdező kommentje:
Van kijelzovedo folia rajta. Uazzal torlom a szemuveg lencset is evek ota.
2023. jan. 16. 13:50
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Akkor jó, a fólia megvédi.

A szemüveg nem gond, az nem elektronikus kijelző:D

2023. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek rakod körbe papírral? Egyszerűbb, gyorsabb, ha nem ülsz rá.


Egyébként nekem volt ennél is rosszabb. Gondoltam én pár éve, hogy teszek a környezetért és a pénztárcámért, és tampon helyett átállok az intimkehelyre. Otthon bevált, majd következő alkalommal munkába is így mentem. Hát ott jöttem rá, hogy nem fog működni a dolog. Nap közben megtelt, szivárgott, picit át is áztam, úgyhogy gyorsan kiszaladtam mosdóba 2 ügyfél között, hogy majd kiürítem, rendbe szedem magam. De nem gondoltam végig a dolgot. Mikor otthon kiürítem, utána meg szoktam mosni, de nem volt eszemben, hogy a munkahelyemen a wc-hez legközelebbi mosdókagyló kint van az ebédlőben, ahol természetesen épp akkor ebédelt valaki, meg eleve nagy ott a mozgás, mindenki szaladgál be oda állandóan. Nyilván nem tudtam felhúzni a nadrágomat, mert közben folyt belőlem a vér, kezemben a vérrel teli kehely, de letolt nadrággal sem mehettem ki. A kehely tartalmát beleöntöttem a wc-be, majd wc papírral próbáltam amennyire lehetett tisztára törölni de addigra már a lábamon, a kezemen, a wc ülőkén és a földön is vér volt mindenhol. Aztán ha ez nem lett volna elég, sikerült faszán belejtenem a kelyhet a wc-be, úgyhogy még halászhattam onnan is ki. Nem tudtam mit tenni, teletömtem a bugyimat wc papírral, a kelyhet is beletekertem wc papírba és zsebre vágtam, kitakarítottam a wc-t, aztán elkértem magam, hogy hadd vehessek egy doboz tampont, mert azt természetesen nem vittem magammal. Szerintem nagyjából egy fél órás procedúra volt az egész, ha nem több és borzasztóan kínos. Az ügyfelek meg már sorban álltak. Soha többé nem mentem kehellyel dolgozni.

2023. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!