Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kapjak pènzt képekèrt...

Hogyan kapjak pènzt képekèrt hogy a személyes adataim ne kapják meg?

Figyelt kérdés

Szóval ha utalnának vagy postáznának nekem pènzt, akárhogyan is de simán "lekövethető" lenne ki is vagyok név cim minden szerint.

Hogyan kereskedjek anonym?



#szemelyes adatvédelem
2023. okt. 19. 11:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

A szakosodott oldalak egyszeri egyosszegu díjat adtak csak es millios nézettségem van és eladták más oldalaknak is. Nem kis piti helyeken.

Es semmiféle díjazásban nem részesulok miozben nekik millios nezettséget generáltam.


A rendorseg szerint mivel a szerzodesben eladtam a szerzői jogokat, igy jogosan kereskednek az anyagommal.


És most van egy rakat pasi aki kèrnek tolem képeket (nem tudják ki vagyok)és fizetni akarnak érte.

Így még ha kis összegeket is de kaphatnék.


A technikai részt megoldani probalom.

Van pl transweisen számlám. De az is az én nevemen.

2023. okt. 19. 14:05
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

Mi a fa...om?Hány lábad van?4? Vagy milyen a p..ád? Hupikék?

Hogy milliós a nézettséged,meg, hogy fizetnének érte???

2023. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

12 nagyon nagy penz van ebben barom.

Csak nem a modelleknek..

Hanem akik eladják a képeket

Szex1.com szsxplaza meg ezek az oldalak..akiké az oldal tele vannak.

2023. okt. 19. 14:14
 14/25 A kérdező kommentje:

Na és kèrdezik hova fizessenek, és itt áll most a dolog. Hogy tényleg amugy hova kérjem? Hogy csináljam ezt?

És erre kérdezik hogy akkor személyesen?

És itt állok karnyújtásnyira a "pénzektől" és itt szerencsétlenkedem hogy tényleg hogy oldjam én ezt meg hogy megkapjam?

2023. okt. 19. 15:10
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem modellkedés, a tested árulod. Az egész történet olyan szinten szürreális, hogy maradva a te sztoridnál: ha a rendőrség azt mondta (mert nyilván elmentél, hogy a pinádról készült képekkel mások több pénzt keresnek, és azonnal induljon eljárás), akkor sajnos ez van.

Azt a részét már sehogy nem tudom összerakni, hogy sem angolul, sem magyarul nem megy a fogalmazás és helyesírás, az egyik mondat ékezet nélküli, a másik normális, a harmadikban más irányba dőlnek az ékezetek.


A következőt teheted: csinálsz egy Onlyfans-t, ott előfizet rád aki nagyon akar, és olyan tartalmat töltesz fel, amilyet csak akarsz. A pénzt elutalja neked az oldal, azt úgy veszed ki bankszámlára ahogy akarod, a többit a könyvelőddel megbeszéled.

2023. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ja és hozzátennénk, hogy barom aki qrva!👍
2023. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Hogy fáj màr màsoknak az ha vkinek a képeiért fizetnek🤣

Egybol megy a degradálás qurvázás. Az alpári styl az alpári emberektől. Akiknek meg senki nem kivancsi a p.najára.

2023. okt. 19. 15:30
 18/25 anonim ***** válasza:

Figyelj csak!Tévedsz! Nem fáj, hanem lenézünk és röhögünk rajtad,meg aki fizet az ilyenekért azon is!

És igen, qrva vagy!!!

2023. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Alpári másokon röhögő degradálo paraszt vagy. Ami azért felvetne rolad sokmindent.

És nem rólam.

2023. okt. 19. 16:04
 20/25 anonim válasza:
100%
Csinálj akkor egy OnlyFans oldalt, az legalább paywallos és az előfizetőid nem tudják meg a személyes adataidat. Mondjuk leak ott is előfordul, de alapvetően van vízjel meg képernyőfotó védelem, szóval kimondottan kereskedelmi célokra nem tudják továbbértékesíteni a képeidet. Ha jól értem, ez utóbbi a problémád.
2023. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!