Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kapjak pènzt képekèrt...

Hogyan kapjak pènzt képekèrt hogy a személyes adataim ne kapják meg?

Figyelt kérdés

Szóval ha utalnának vagy postáznának nekem pènzt, akárhogyan is de simán "lekövethető" lenne ki is vagyok név cim minden szerint.

Hogyan kereskedjek anonym?



#szemelyes adatvédelem
2023. okt. 19. 11:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Onky fans az nyilvános. Nem?

Az a baj hogy közben féltem a munkahelyem is. Ami messze nem ez a kör.

Nekem nagyon anonym kéne az egész.

Csak ugy pasikkal "egymasközt"

2023. okt. 19. 16:09
 22/25 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, hogy nem mutatsz arcot, akkor úgysem tudják ki vagy. Egy fantázianév mögül tudsz posztolni, a tartalmat az előfizető látja csak (ha úgy állítod be). Az előfizető az oldalnak fizet, és az oldal neki számláz, nem kap meg rólad semmilyen adatot. Ez a legnévtelenebb módszer, ahol csak a kép tartalmáról derülhet ki bármi (amúgy ki is szokott, egy-egy anyajegy, főleg nyilvános tetoválások - amik közösségi oldalas fotókon is látszanak - simán felfedik az embert).


Az még mindig nem hihető, hogy mégis ki fizetne egy lábképért, hogy nálad sorban állnak a jelentkezők. Van más troll jellege is a kérdésnek, úgyhogy kíváncsian figyelem hány napon belül törlik a kérdést vagy tiltanak.

2023. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Ajaj ha tudnád a pasik mennyi megannyi mindenért fizetnek.

Köszi a tippeket. Az oldalak engem eddig csak lehúztak.

Amit tudnék velük kezdeni jogilag, hogy visszavásárolom a szerzői jogaimat és legfeljebb eladom én.

Vagy minden oldalt akik jogtalanul használják (hamisan letöltve)beperelni.

Annyira sajnálom hogy nincs vki mellettem aki értene az egészhez.

2023. okt. 19. 16:40
 24/25 anonim ***** válasza:
60%
Rosszlányokra regisztrálj, hátha ott érdekelsz valakit
2023. okt. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Az nem az en mufajom inkabb a tied.
2023. okt. 23. 07:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!