Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyakorisággal normális...

Milyen gyakorisággal normális dolog kimenni wcre munkaidő alatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk aki óránként megy az már furcsa?
2023. okt. 19. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Egy 8 órás munkaidő alatt mondjuk kétszer.
2023. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Irodai munkában én 1-2 óránként megyek wc-re, attól függ mennyit ittam. Mondjuk én hajlamos vagyok vesekőre, tehát sokat kell igyak. tehát 8 óra alatt 6-8 alkalommal.

Biorobot fizikai meló alatt, szalag mellett állás vagy meki, vagy még call center is, ott bizony megmondják neked, hogy mennyit és milyen időközönként mehetsz.

2023. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Irodában dolgozom, bő egy óránként van szünetem, minden alkalommal megyek, mert sokat iszom. Senki sem tartja furcsának, te is menj, amikor kell és módodban áll.
2023. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Milyen értelemben furcsa? Mások szemében? Ha igen, akkor nem mész, ha kell?

Ha soknak érzed, akkor nézz utána, hogy nincs-e valami gond. Pl. cukorbetegség, vagy ha szedsz valami gyógyszert, annak nincs-e ilyen mellékhatása.

Nekem nem kell óránként, vagyis inkább úgy mondanám, hogy nem kell minden órában.

2023. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Én irodában ált. 2 óránként megyek
2023. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Amikor kell, basszus.

Hát nem véletlenül tartunk itt ahol, ha még abba is beletörődik mindenki, hogy behugyozik, ha azt mondják neki, de véletlenül se álljon ki a szükségleteiért. Birkák vagytok.

2023. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Hugyos Józsinak becézik a háta mögött.
2023. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor kell. Én kb. másfél óránként megyek. Amikor gyárakban melóztam, 2 óránként volt szünet de budira közte is bármikor lehetett menni, csak felváltva. Az már egy gáz munkahely, ahol nem lehet nyugodtan elmenni a vécére sem.
2023. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
8: Call centerben pl. nem lehet. Megtörtént eset többször is: 2 órás hívásban vagy de kellene wc-re menned, a hívás után nem mehetsz, mert A ember ebéden van tehát még 30 percet várnod kell, de közben már B ember kitalálta, hogy Ő neki akkor kell kivenni a 15 percet. És a vonalon kell maradni, mert C ember továbbképzésen van, D ember beteg, és csak te és E ember ketten tudjátok ellátni a vonalat. Tehát lehet már a munkaidődnek is vége mire wc-re jutnál :)
2023. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha számítógép mellett dolgozik valaki akkor elvileg óránként 10 perc szempihentető szünet járna, csak ezt sok helyen nem tartják be. Azaz, ez nem cigiszünet, vagy ebédszünet, ez csupán annyit jelent, hogy a munkáltatónak kötelezettsége biztosítani a dolgozónak a szemet pihentető munkaidőt.

Nőknél eleve ott van pluszban a menstruáció is, nyilván akkor előfordulhat hogy többször kénytelen kimenni valaki szünetre.

2023. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!