Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyik kolléganőmbe elég sok...

Egyik kolléganőmbe elég sok kollégám bele van esve. Fiatal, idős egyaránt...Látatlanba szerintetek mi lehet a titok, hogy ennyire képes a férfiak nagy részét elvarázsolni? Ez tanulható? Vagy vessek magamra?

Figyelt kérdés
Nem akarok féltékeny lenni, de mégis zavar, hogy neki jut minden figyelem. Én is vágynék rá, de velem nem így viselkednek a férfiak. Pedig nem nézek ki én se rosszul, mégis érte epekednek...keresik a társaságát.Mit csinálok rosszul?
2023. okt. 19. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy rosszul csinálsz valamit, ezek szerint ő túl karizmatikus. Van ilyen, hogy a kisujját sem kell megmozdítani, mégis minden tekintet rá szegeződik.
2023. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a melle.
2023. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem rontasz el. Kevésbé gátlásos, jól teremt kapcsolatokat. Ne akarj rá hasonlítani rá, lehet hogy ő sem boldogabb csak jópofizik.
2023. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy mindig kedves, mosolygós és főleg nőies.

Ezek nagyon vonzó tulajdonságok egy nőben.

Próbáld ki.

2023. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
4-es szerintem pont akkor mennek át rajtad rengetegen. A szó nemesebbik értelmében.
2023. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is arról van szó,amit a többiek leírtak: van egy kedves, barátságos kisugárzása, az emberek jól érzik magukat a társaságában. Nálunk is van kollegina, akinek mindenkihez van egy jó szava, odafigyel másokra és jó humora van. Néha finomakat süt az irodának. Biztos hogy ez nem megjátszott szerep, hanem tényleg ilyen. Biztos semmit sem csinálsz rosszul,egyszerűen vannak ilyen emberek.
2023. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki? Hogyan viselkedik?
2023. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csinos, fiatal, szép arcú, feszes testű, vagy nagyon vonzó kisugárzású, vagy a kettő egyszerre.
2023. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!