Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy kövér kolléganőm állandóan...

Egy kövér kolléganőm állandóan szexuális célzásokat tesz, jelezte konkrétan, hogy bejövök neki és otthon (közösségi médián se száll le rólam) mit lehetne vele tenni, kinek jelezni, ha ő maga nem érti meg?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm aki erősen el van hízva, kb 160 centi és 100 kg. De úgy az egész stílusa és életvitele sem jön be, meg amúgy is kollégák vagyunk.

Folyamatosan olyan célzásokat tesz, ami már nekem már nem poén kategória.

Például legutóbb azt mondta, hogy annyira tetszek a legújabb céges fotón, hogy ő erre otthon "megjáratja a vibrátorát"

Elmondtam neki, hogy nem az esetem, meg kollégák is vagyunk. Erre mondta, hogy neki ennyi indok nem elég, mondjam el, hogy konkrétan mi az ami miatt nem akarok vele kezdeni még szexet sem. Utána melegnek is titulált, mondta, ha nem vagyok hetero elmondhatom.


Nem akarok bunkó lenni, de nem tudom, hogy ő nem látja-e e külsőre, hogy mennyire elhagyta magát.

Még csinál ilyen önmarketinget, hogy hát Budapesten nagyon sok alkalmi kapcsolata volt, meg hogy tinderen is több száz lájkja van meg mittomén.


Én nem tudom, hogy az, hogy ezek történtek vele az ő énképjét olyanra felerősíti, hogy azt hiszi, hogy emiatt kéne köztünk lennie valaminek.


Na mindegy. Nézegeti, hogy ha van új ismerősöm facebookon, hogy az kicsoda és rákérdez, hogy konkrétan honnan ismerem. Ilyeneket ír, hogy tetszik a családommal felrakott közös képek (megnézte ismerőseim közt a szüleimet és az ő fotóit nézegeti stb. )

Szóval elég beteges már az egész. És mellé otthon is ír állandóan messengeren, utálom már az egészet.


Ez normális egy 26 éves nőnél?


2023. okt. 22. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
HR-nél kell szerintem az ilyesmit jelezni.
2023. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Jelzed a HR-nek, jövőhéten már nem dolgozik ott.
2023. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Tiltsd le facen, aztán legalább otthon nyugtod van tőle.
2023. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Feküdj le vele aztán B opció után töröld szószt a hajába.
2023. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom jelezni a HR-nek, régebb óta itt dolgozik, mint én.

Előbb tudom elképzelni, hogy engem küldenek el összeférhetetlenség miatt.


4-es, na azt semmiképp sem. A gondolatától is irtózom, és visszataszító az ilyen viselkedés amit csinál.

2023. okt. 22. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a francba mindenhonnan, és a munkahelyen még csak ne is köszönj neki vissza, ritka ostoba p1csa lehet de ebből talán még ő is meg fogja érteni hogy gáz amit csinál. A HR-től meg ne félj, ha veled kikezdett, akkor valószínűleg nyílt titok az egész cégnél hogy egy r1bbanc
2023. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez erősen szexuális zaklatásnak hangzik. Még ha itt nő is az elkövető. Tényleg hr kéne ide. Vagy munkahelyváltás, bár gondolom az nem annyira opció.
2023. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Na, akkor forditva sult el a mem :)



" [link]



39F incel

2023. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Ejjjjj, micsoda linkcsaszar lettem.



[link]

2023. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

"Nem tudom jelezni a HR-nek, régebb óta itt dolgozik, mint én."

Ez miféle ostobaság mégis? Ne legyél debil. Kamusztori, kifogásgyártás MÁR MEGINT...?

2023. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!