Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyerekesnek érzem magam a...

Gyerekesnek érzem magam a tőlem idősebbek között. Hogy küzdjem le ezt a rossz érzést?

Figyelt kérdés
Mindenki egytől egyig idősebb tőlem, így az életben is sokkal előrébb tartanak, mint én. Nem éreztetnem velem semmit, inkább bennem van ez az érzés, hogy mindenki tapasztaltabb, én meg egy kis senki vagyok még. Egyfelől tudom, hogy nem szabad másokhoz viszonyítani magam, pláne nem olyanokhoz, akik nem is az én “súlycsoportom”, másfelől pedig mindig visszajön ez a gondolat és köztük kicsit önbizalomhiányos is vagyok.

2023. okt. 27. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Milyen idősek, akikről beszélsz?
2023. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gond.
2023. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 23 éves vagyok, a többiek pedig elég vegyesen vannak életkorilag. 30-as, 40-es és elvétve 1-1 50-es. Főleg a 30-as korosztály jön elő ez bennem.
2023. okt. 27. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt kérdezd meg tőlük, hogy ennyi idősen hol tartottak az életben. Bár ez nem mérvadó, mert akkor más világ volt, de azért érdekes lehet.

Másrészt használd ki a tapasztalatukat, és kérdezd meg, mit csinálnának másképp, ha most lennének ennyi idősek.

Harmadrészt örülj a fiatalságodnak, fittségednek, sima bőrödnek, a még nem fájó csontjaidnak.

2023. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!