Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aktív álláskeresők, hogy...

Aktív álláskeresők, hogy telik egy átlagos hétköznapotok?

Figyelt kérdés
Mit csináltok egész nap? Egyedül vagytok otthon? Mennyi időt töltötök állások böngészésével? Milyen hobbijaitok vannak? Végsősoron: mit tesztek azért, hogy ne "csavarodjatok" be? Hogyan ösztönzitek magatokat, segít valaki lelkileg?

2023. okt. 30. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Otthon gépezek, a feleségem a másk szobában dolgozik. Valamikor a gyereket hozom-viszem óvodába. Túl sokat gépezek, de rá tudom venni magam néha egy sétára, vagy hogy zenéljek.


Már nem nézek minden nap álláshirdetéseket, mert nincs olyan sok. Nem tudom még, hogy merre keressek tovább: az nem idegölő, hogy kevés a lehetőség, nincs munka, az már igen, amit a cégek megengednek maguknak. (pl. péntekre igértek interjút, mondták, hogy majd telefonálnak a pontos időpontért, aztán sosem kerestek) A fejvadászok, toborzók többet ártanak, mint használnak.

2023. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
A legtobb ido amig munkat talaltam az kb 1 het volt. Annyi pihi meg amugy se art 2 hely kozott
2023. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én videojatekozom facebookozom kávézgatok sokáig nehéz volt hogy nem megszokni hogy nincs hova bemenni dolgozni de 2 év alatt megszoktam már. Most várok egy jó lehetőségre mert annak nincs értelme hogy félévet dolgozok valahol 3 műszakban. 31.F
2023. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Változó, hogy mennyi időt töltök el, de nem órákat. Amíg végiggörgetem az épp aktuális állásokat.


Járok sportolni heti kétszer (csoportos óra, kell az, hogy az emberek között legyek), vettem egy hangszert és azon gyakorlok, olvasok és angolozok.

2023. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Edzek ha kezdek becsavarodni. Vagy elmegyek a lakásból,más opcio nincs
2023. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kockulok egész nap, meg csinálom a hobbi projektjeimet. Hát elfoglalommagam, na.
2023. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már depressziós lettem ebben. Nincs munka sehol sem. Egyre gyakoribbak az öngyilkossági gondolataim is :/
2023. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!