Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom elfogadni, hogy...

Nem tudom elfogadni, hogy napi 8 óràkat dolgozzak heti 5 nap?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el gyakornokoskodni egy multinál, de nekem ez nem élet. Utálok bezárva lenni az irodába, csak heti 30 órába vagyok, de még ezt is soknak érzem. Nem bírnék évekig mindennap 8 órákat dolgozni, évi pár nap szabival. Más is van így ezzel? Hogy szoktátok meg? Tippeket várok mit csináljak?

2023. okt. 30. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Én is sokat sírtam emiatt, mikor elkezdtem dolgozni. 2 hónap után munkahelyet váltottam, na ott már volt sok home office, rugalmas munkaidő, és a munkakör is jobban tetszett, máris visszatért tőle az életkedvem. Olyan munkahelyet kell találni, ahol jól érzed magad.
2023. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Így jártál, senkit se érdekel, hogy te mit tudsz elfogadni vagy mit nem.
2023. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor miért nem vagy erdész, mezőőr, földmunkás.. és akkor nem kell a négy fal között bent rohadnod, ha ez a legnagyobb bajod.
2023. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Na megint egy irodista. Mi meg napi 12 órát dolgozunk heti 5 napot, és ténylegesen dolgozunk veletek ellentétben. A ti "munkátok" meg abból áll hogy mutassátok azt hogy mennyire fontos amit csináltok, rihegtek-röhögtök, kávézgattok meg a telefont nyomkodjátok, de a legundorítóbb hogy azokon röhögtök akik a horror fizetéseteket kigürizik. Nektek kedvez csak ez a mocskos rendszer, sok kamu pozíció, mert valami "nagy" kutyához közel álltok. Nem tudom azt hogy fogadnád el ha valóban húznod kéne az igát. Naa, sikerült is 200ra baszni a vérnyomásomat!!
2023. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Én addig váltogattam a munkahelyeket, amíg olyat nem találtam, amit szeretek csinálni.
2023. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
#4 Azért is tartasz ott, ahol, mert ez a felfogásod. Feltételezem fizikai munkát végzel, egy percig se gondold azt, hogy a biorobot munkád nem tudná vagy egy betanított csimpánz, vagy pedig egy felszereltebb gép elvégezni néhány éven belül. :)
2023. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
#6 nem véletlenül nem szellemi munkát végez az ilyen, nincs mivel..🙃
2023. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondoltam sokáig. Aztán kipróbáltam x, y, z munkát, majd belenyugodtam, hogy a munkatípus különbözik ugyan, de az érzés ugyanaz minden esetben, bármennyire is szuper, jó-, vagy *r munkája van az embernek.
2023. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Senior Séf ***** válasza:
73%
Most akkor képzeld el szegény faterodat; bármennyire rühellte is a munkáját, muszáj volt csinálnia, mert neked félévente új telefon kellett.
2023. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
#6 #7 Gondolom ti is a semmittevő ingyenélő fajtából valók vagytok mint a kérdező!
2023. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!