Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veled előfordult màr, hogy...

Veled előfordult màr, hogy megbàntad a munkahely vàltást?

Figyelt kérdés

Itt most nem a munka részre gondolok feltétlenül, hanem mondjuk egy munkatàrs viselkedése miatt!

Nàlam az a helyzet, hogy egyik ismerősöm ajánlásàra kerültem be a mostani helyemre, de most màr megbàntam, hogy kértem tőle segitséget, mivel az elmúlt 2 évben csak csalódok ebben az ismerősben főleg a viselkedése, megnyilvànulásai miatt.



2023. okt. 31. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg még egyiket sem.
2023. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig jól váltottam anyagilag és környezetileg is. Ebben valahogy szerencsém van.
2023. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy igen, de ez mutatta meg, hogy mit várunk:

Magyarok vagyunk, így mindenhol ez van. A társadalom lelküleétben/működésében van inkább probléma, nem feltétlen a munkahelyben vagy a vezetőségben.

2023. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Németországba jöttem dolgozni, nem bántam meg, itt lazán többet keresek és nem szakadok meg a munkába.
2023. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó "normális" munkahelyváltásom 7 éve volt, azaz akkor váltottam úgy utoljára hogy megvolt a következő. Ráadásul ez cégen belül történt. Nagyon nehéz volt, 6 hónap elteltével rám szálltak, utána is akadtak nehézségek, kiégés stb. formájában, de ezt a váltást nem bántam meg. Életreszóló élmény volt, sok jó kollégával, mai eszemmel már visszamennék. Bánom, hogy csak 1,5 évig maradtam. Azóta minden egyes alkalommal a bizonytalanba ugrok fejest és azt már meg szoktam bánni. Nem csak a közvetlen anyagiak miatt, hanem mert kényszerből aztán olyat is bevállalok amit nem kellett volna. Szerintem beszélj ezzel az ismerősöddel, vagy a feletteseiddel, valahogy oldjátok meg, kár lenne emiatt ott hagynod a helyet. Máshol sem jobb.
2023. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, kétszer is. Diploma után volt 3 évig egy nagyon jó munkahelyem, szuper csapat, munkakör, munkaidő, minden fasza volt. Átmentem a családi vállalkozásunkba, na az nagyon nem tetszett. Se az értékesítés maga, se a munkaidő, se a légkör. Egy év után visszaváltottam olyan területre, ahol korábban is voltam, csak külföldön. Na pechemre ez is full szar. Sok stressz, rengeteg munka, és olyan feladatok, amiket kicsit sem élvezek, és mindezt annyiért, amennyit itt a gyári munkások is hazavisznek nulla nyelvtudással. Most keresek másikat, de szerintem olyan jóra, mint az első volt, csak Magyarországon van esélyem. De inkább hazamennék kevesebb fizuért, minthogy szar munkahelyen legyek.
nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!