Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A plázákban lehet vagy nem...

A plázákban lehet vagy nem lehet tölteni a telefont az ott levo konnektorral? Hivatalos szabály érdekelne ha szól az őr kinek van igaza elküldhet e.

Figyelt kérdés

#pláza #nyilvános konnektor
2023. nov. 1. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet, amit külön szabály nem tilt. (ha nincs kiírva, az olyan, mintha nem tiltaná)
2023. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent szabad, amit nem tilos: ha a házirend nem tiltja, nem tudnak mi alapján beléd kötni, nincs hivatalos hivatkozási alap.
2023. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
amit a pihenősarokba építenek, azzal lehet, de a proli, felfeszítem a takarólapot vagy kihúzom a kivetítőt és bedugom a helyére stílusú ügyködésnél az a legkevesebb, hogy kidob a biztonsági őr. és még örülj neki hogy ha csak kiküld, én össze is törném a drágalátos telcsikédet, az olyan csórónak mégis minek telefon, aki nem tudja otthon feltölteni mert áram sincs a jajjdemenővagyok-vásárlások törlesztői miatt?
2023. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Feltudom otthon tolteni csak épp nem vagyok otthon mikor merül!

És pihenő helyek mellett van a takaritoknak is valo aulz szerintem takaritogéphez vagy nem tudom. Es nem kell semmit kihúzni feszegetni törni sem.

2023. nov. 1. 14:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Vonatokon is van pl minden ülésnél.
2023. nov. 1. 14:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet, pont azért telepítik ezeket az asztalok, padok környékére. A falaknál fellelhetőkbe se tilos bedugni ha épp szabad (nincs beledugva valami más), csak ott nagyon útban leszel, ami már lehet szemet szúr a biztonsági szolgálatnak. De akkor se azért szólnak rád, hanem mert útban vagy és akadályozod a forgalmat. De ülj le egy padra, vagy vegyél egy finom fogást és ülj le elfogyasztani az éttermi részlegen, az asztalok egy részének közelében minden bizonnyal lesz konnektor, azokat nyugodtan használhatod.
2023. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a rész üres volt. Meg odatakzam a falhoz a telot en meg ultem a boxban
2023. nov. 1. 14:56
 8/11 A kérdező kommentje:
*odaraktam
2023. nov. 1. 14:56
 9/11 A kérdező kommentje:
De nincs erről valahol egy szabály ha belémáll egy biztonsagi őr hogy hivatkozhassak valamire?
2023. nov. 1. 15:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első két válasz erről szólt.
2023. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!