Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már mélyponton a karriere...

Volt már mélyponton a karriered? Ha igen, hogyan lendültél túl ezen?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem panaszkodásnak szánom ezt a kérdést és komolyan érdekel minden konstruktív válasz.

Nekem már nem egy, nem kettő ilyenem volt, és a mostani minden eddiginél súlyosabbnak ígérkezik.

4-5 hónapja vált forróvá a lábam alatt a talaj a munkahelyemen aminek az lett a vége, hogy felmondtam. Fegyelmit akartak ellenem indítani, állítólagos teljesítményproblémák miatt. Nekem addigra megette az életemet a munka, annyit túlóráztam, sokszor ingyen, ezért is mondtam nekik hogy OK akkor kösz nem.

Ma már talán máshogy döntenék, de ez már szinte mindegy.

A lényeg hogy nyár közepe óta folyamatosan keresek, azóta semmi.

Kb. 60 jelentkezésből 6 céggel jutottam, 2. vagy 3. körös interjúkig, aztán ennyi.

Gazdasági végzettségem van amit most nem írok le, mi, ügyfélszolgálattól exceles munkákig sok mindent csináltam, van bő 10 év tapasztalatom. Ez most így nagyon nehéz, ennyi idő alatt mindig találtam munkát, nem igazán értem mi van. CV ezerszer újraírva, internet, szakértő ismerősök, AI bevetve.

Alkalmi munkákból tengődök, nem várok a sült galambra, szóval tényleg "csak kérdezem", jó lenne jó példákat olvasni.


nov. 1. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, engem a vendéglátás tett tönkre. Soha többet sült galamb.

Elmentem egy olyan helyre, ahol azt tanultam, amit mindig is szerettem.

Dolgoztam is, de mivel a munkakör nemcsak abból az egyből állt, hanem vagy 10 másik dologból, persze egy fizetésért, így a számomra fontos részével otthon haladtam jobban.

Online marketing stratégiákkal hirdettem a szolgáltatásaimat, a szakértelmemet. Vállalkozó vagyok, soha többet nem mennék vissza alkalmazottnak.

nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tetszik, köszi. Nekem is van egy plusz "tudomány" a tarsolyomban, amit szeretek, lehet, hogy azzal kéne alkalmazottként foglalkoznom, mellette mikro szinten a sajátot beindítani.
nov. 1. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok megint. Nem szeretek igazából tanácsokat adni, hiszen nem ismerlek. De amit én tanultam, hogy a valamiből lesz valami. A semmiből viszont nem lesz semmi. Szerintem vágj bele.
nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!