Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliban nem beszélek beszéle...

A suliban nem beszélek beszélek senkivel, nagyon mélyponton vagyok már mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval 4 éve nem beszélek az osztálytársaimmal, eddig viszonylag jól kibírtad, mert online oktatás volt, de most vagyok végzős és brutálisan telnek úgy a napok, hogy bemegyek és egész nap senkivel sem beszélek, csak egyedül ülök szünetekben is...


Alapjáraton egy nyitott, könnyen ismerkedő, adott esetben még jól csajozó srác is vagyok, de a suliban nem tudok semmit csinálni...


Ott tartok már, hogy napi szinten gyomorgörccsel megyek be, este elalvásnál ezen kattogok és brutál stresszes vagyok, most le is betegedtem teljesen a sok idegeskedéstől...


Mit tegyek? 20/F


2021. szept. 26. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Na jó, de mitől? Eddig nem zavart? Nem volt 3 évig online oktatás, csak 1-ig! Ha eddig kibírtad, akkor most már vagy megváltoztatod az eddigi viszonyulásodat és elkezdesz beszélgetni, vagy kibírod 7 hónapig, de akkor ne szenvedj, hanem fogadd el.
2021. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Mit tegyél? Szerintem menj oda a többihez és próbálj beilleszkedni. Fiúknál szerintem könnyebb, mint a lányoknál. Úgyis egy korosztaly vagytok biztos van közös téma, játék vagy ilyesmi
2021. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból könnyen ismerkedsz, akkor ezt hogy hoztad össze, hogy eddig nem beszéltél senkivel?
2021. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy 9.ben összevesztem 1 sráccal és ellenem hangolt mindenkit, majd jött a 10.,11.,


ahol kb. végig online oktatás volt és most meg bedilizek ebben a helyzetben...


Azon gondolkodom, hogy mikor befejeztem a 12.et, elmegyek pszichológushoz, hogy kicsit lábra tudjak állni, és úgy menjek neki a nagybetűs ÉLETNEK.

2021. szept. 26. 16:58
 5/16 anonim ***** válasza:
A pszichológushoz nem kell befejezni a 12.-et, csak a szüleid pénze (esetleg a saját kereseted) kell rá. De az iskolapszichológushoz is bemehetsz ezzel a problémával. És próbálj meg újra szóbaállni, szerintem a többiek már rég elfelejtették, hogy mi volt 9.-ben. Esetleg más hasonló iskolába is átmehetsz, ha van és ha átvesznek.
2021. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mostmár muterék sem engedik, hogy átmenjek máshova, mondván:


Mostmár kibírod, mindjárt végzel, nem mész sehova


Csak az osztálytársaim meg már földönkívülinek néznek, és nem vesznek komolyan, szóval nem tudom hogy menjek oda...

2021. szept. 26. 17:11
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Ezt már hagynám a fenébe, nem egy hónapja jársz oda, hanem több mint 3 éve, ki kell húzni, az ilyen középiskolai felszínes kapcsolatok úgy is csak a ballagásig tartanak, aztán sztem már az utcán se fogtok köszönni egymásnak.

Amúgy lehetne haverkodni más osztálybeliekkel is, legalábbis nekem mindig voltak, nekem fiúként lányokkal könnyebb volt, mert így legalább mindig benne volt a pakliban, hogy kifogok egy jó csajt, ha meg nem jött össze, hagyhattam a fenébe, mert nem osztálytárs volt. Srácokkal nem barátkoztam, az amolyan visszahúzó erő volt mindig, meg köszönőviszonynál értelme sem lett volna továbbmenni, megvoltak a magam barátai iskolán kívül, sokszor még rájuk sem volt időm, nem hogy mindenféle kreténnel bandázni az osztályból.

2021. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Bro, 20 éves vagy és még középsulis???
2021. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
21 leszek és azért vagyok középsulis, mert halasztottam 2 évet,újrakezdtem 10.ből szakma váltás miatt
2021. szept. 26. 17:30
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem értem hogyan tudott mindenkit ellened hangolni. Egy osztályban átlagban 30 diák van. Én nem nagyon hiszem, hogy mind a 30 diák utál téged. Nem tudom mi történhetett, hogy nem felejtették el a történteket azóta.

Velem is történt hasonló, egyik barátnőmmel nagyon összevesztem kb.1 éve. Elkezdett mindenfélét terjeszteni rólam, féltem én is bemenni az iskolába, ráadásul pont az online oktatás alatt volt, amikor elkezdődött az iskola, azt hittem nem lesz senki akivel majd beszélgetek.

De kb.mindenkivel tudok beszélgetni, kivéve a "jóakarómmal" és a bandájával. De nem érdekel mert nem is karnék szóba állni velük. És a többieket már rég nem érdekli hogy mi történt akkor. Mivel senkinek nem ártottam, nem állnak hozzám ellenségesen.

Persze, lehet, hogy téged valamiért kiközösítettek, ennek okát mi nem tudhatjuk.

Bántanak is, vagy csak nem tudsz beszélgetni senkivel? Mert nekem még be is szólogattak, piszkáltak egy darabig azok a bizonyos személyek, de vagy nem süllyedtem le az ő szintjükre és nem reagáltam, csak mosolyogtam, vagy ha olyan bántó volt, akkor nem hagytam magam, frappánsan visszaszóltam.

Aztán pár hét után abbahagyták.

Legyen önbizalmad, megalázkodni nem kell. Nem baj, ha nincs barátod, az osztályban barátaim nekem sincsenek, sulin kívül vannak. Csak normálisan szólunk egymáshoz, még nevetgélünk is, de ennyi.

2021. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!