Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ember az ilyen, hogyan...

Milyen ember az ilyen, hogyan toleráljuk?

Figyelt kérdés
Mindenkiről mindent tudni akar! kérdezte, megyek e holnap (ma) temetőbe? sunyi módon kiderítette a lakcímem, nem engem kérdezett meg melyik utcában lakom!az is érdekli kaptam e "ma" kaját az interfoodtól, ha nem, akkor miért nem? mit fogok enni? olyanokra rákérdez, mennyi a villany, gáz, víz számlám, hány négyzetméteres a lakásom, mekkora a garázsom,tényleg,talán egy dolgot nem kérdezett, mekkora a péniszem! és les! le nem veszi rólam a szemét! de ha meglátja a főnököt ,főmérnököt, már egyből van hozzájuk kérdése! röhely (j) az egész faszi! ja igen! dunavarsányban lakik,csepeli suttyó gyerek!

2023. nov. 1. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tolerálni kell, hanem megmondani hogy foglalkozzon a saját dolgával. Azért veszi a bátorságot, mert senki nem mond neki nemet vagy teszi a helyére.
2023. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 ja igen! ő a főnök haverja, lyuksógora! arra lettünk nevelve, hogy őt imádni kell mert mindenben igaza van, ő szent és sérthetetlen!
2023. nov. 1. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért állsz vele szóba? Fizikailag kerüld el. Rá se nézz. Magadtól is rájöhettél volna.
2023. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 mert egymás mellett dolgozunk,közös eszközöket használunk,segítenünk kell egymásnak, sajnos csapatmunka.
2023. nov. 1. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:

És ennyire ráér munka közben csevegni?

Ne adj neki használható válaszokat. Foghegyről 1 szó. Mennyi a villanyszámla? Sok. Mész-e a temetőbe? Még nem tudom. Rá se nézz. Így nem lesz kedve beszélgetni.

2023. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy a péniszed méretére nem kíváncsi?
2023. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen munkatársam, amikor azt kérdezgette már, hogy mikor szülök gyereket, rászóltam, és visszaszólt, hogy melyik bolygón élek, hogy ez nem is indiszkrét kérdés, hát nem is azt kérdezte hány éves vagyok. Mondom az nem lett volna indiszkrét hiszen egyidősek vagyunk, egyszerűen nem ismer semmiféle határt, vagy mit lehet mondani/ kérdezni és mit nem. Az a baj, hogy ez az embertípus nem is sértődik meg eléggé, hogy ne kezdje újra, szóval az embernek bunkón kell viselkedni akkor is ha nem akar, vaaagy poénra veszed mert látszik, hogy nem egy észlény, és terelgeted a beszélgetést, leginkább vissza rá.
2023. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elolvasva hirtelen azt hittem, hogy a felső szomszédomról írsz. A kedvenc kérdésem tőle, jól tudom múlt héten meghalt anyád? Szerencsére anyám köszöni jól van... Válaszolj neki, egy idő után kifogy a kérdésekből és rászáll másra a hülyeségeivel.
nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!