Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a táskámat vagy a kabátomat...

Ha a táskámat vagy a kabátomat az öltözőben hagyom, gyakran kilopnak belőle dolgokat a kedves kollegáim, van valami módszer amivel kideríhetem ki az?

Figyelt kérdés
Ha a pénztárcámat a kabátzsebemben hagyom akkor kiveszi belőle a pénzt, és egyszer a táskámban hagytam a fülhallgatómat és azt is elvitte. Persze most már nem hagyok ott semmit, de akkor is kiváncsi vagyok, hogy ki az. Valószínűleg időnként végigmegy minden kabáton és táskán. Azon gondolkodtam, hogy kéne venni valami gps cuccut aliexpresszen és azt belerakni valami drágának látszó olcsó dologba. És akkor megtudnám nézni, hogy milyen útvonalon megy haza és az alapján beazonosítani. Van valami ennél jobb módszer?

2023. nov. 4. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kamerával is meg lehet oldani csak dugd el.
2023. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Telón kamera bekapcs, és eldugni olyan helyre, ahonnan rálát a cuccaidra.

Ilyen sikeres felvétel esetén a rendőrségens is fel lehet jelenteni az illetőt.

2023. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy másik ötlet, hogy szemmel láthatatlan UV festékkel megjelölni az értékes cuccokat, aztán a tolvaj kezén UV lámpa alatt látszódni fog a jelölés.
2023. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

És még ott dolgozol?

Na ezért megyünk hátra, többek közt.

2023. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
bezárni mindent a szekrénybe, drága cuccokat nem bevinni a munkahelyre. Ha eltűnik valami, akkor jelezni a felettesnek a lopást.
2023. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél egy üres pénztárcát a zsebedbe. És bele egy papír, óriási piros betűkkel :


"Végre lebuktal te tolvaj! "

2023. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az uv-s nem jó ötlet mert fura lenne uv lámpával körbemenni és mindekit világítgatni. A kamerára én is gondoltam, de lehet, hogy balhé lenne belőle, ha kiderülne, hogy egy öltözőben kamerázok.
2023. nov. 4. 12:03
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7: csak a te cuccodra nézzen
2023. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A táskádba legfelülre egy kinyitott egérfogót kell tenni. Valószínűleg hamar meglesz, ki nyúlt bele.
2023. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Zárható szekrény vagy egy egérfogo a zsebbe. Garantáltan megoldódik a lopás .
2023. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!