Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viseljem el, hogy egyik...

Hogy viseljem el, hogy egyik kolléganőm egész nap csak panaszkodik,csak negativ dolgokat mondd csak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok ezen a helyen, és kb. az elmúlt pàr hónapban durvult el a helyzet ennyire. És annyira le tudja huzni az embert.
2023. nov. 7. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Egész nap panaszkodik? A munkahely nem arra van, hogy ott dolgozzanak? Mikor dolgoztok, ha egész nap jut idő a csevegésre? Találj indokot, hogy ne beszélgess vele. Miért annyira nehéz ez?
2023. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hallgatni nehéz. 🙂

Egy térben 6 hatan vagyunk, és 2 egésznap mindent kitàrgyalnak.

2023. nov. 7. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor feltettem a fülhallgatót és zenét/podcastet hallgattam.
2023. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne viseld el, mert tönkretesz, lehoz az életről. Elszívja minden energiádat, mint valami energiavámpír. Megmondod neki kerek-perec: "Margit, nekem ne panaszkodjál, mert leszívod az energiámat. Nekem csak pozitív dolgokról beszéljél. Ha meg nem tudsz pozitív dolgokról beszélni, akkor hallgass. Ha panaszkodni meg pletykálkodni, kibeszélni akarsz, akkor ne hozzám gyere, hanem a Jolánhoz, az bírja az ilyesmit. Én nem." El kell küldeni korrekt módon, tapintatosan, de egyenesen, akkor is ha megsértődik, mert különben a nap végére úgy fogsz kinézni, mint a falhoz vert lóf.sz.
2023. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmondani neki, hogy: oké,, hogy valami xar ért, de nézd mg más szemszögből is a helyzetet, mert nem hinném, hogy ennek a szitunak csak rossz oldala van.
2023. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

megértelek.

Mérnökök között dolgozom, tehát elvileg értelmes emberek között.


Az egyik túlsúlyos kolléganőm mindenkit kritizál, nem hallottam olyat, hogy pozitívan beszélt volna bárkiről, nüansznyi dolgokba köt bele.

Baromi fárasztó hosszú távon. Ehhez jön még az ordító rádió.


mondjuk én többet között ezért is lépek idén.

márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!