Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki nem szeret dolgozni, vagy...

Aki nem szeret dolgozni, vagy nincs kedve dolgozni menni és inkább otthon marad egész nap, az mivel tölti az idejét?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ilyen időszakom van, de már várom a végét.

Alvás 10-11ig. Utána kávé, reggeli. Bolt esetleg. Ha egy haver vagy családtag ráér vele tali. De egyébként gubbadás a gép előtt. Sorozat vagy facebook videó nézés, meg a gyakorizás. Aztán 18-19 körül után fürdés. Játék majd film. És kb. 12 után valamennyivel alvás. Meglepően gyorsan el tud így telni a nap.

2023. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Videojqtek f.szverés drogok nőzés online



Én még olyat nem láttam aki ráèr és értelmesen tevékenykedne.

2023. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában ezekben az időszakokban pénzem sincs, rendezgetem magam körül a dolgokat, de csak amíg nem kerül pénzbe, tehát szobafestés vagy ilyesmi szóba sem jöhet. Sportolok (ingyen), nézegetem a melókat, jelentkezhetek, szövögetem a terveket, tanulgatok online, amiből sose lesz semmi mert el kell vállalni valami alja sz*rt hogy legyen pénzem. Többet főzök, egészségesebben eszek, kicsivel többet alszok, nagyon gyorsan elteltek nekem is ezek az időszakok de nekem ez rekreáció, nem répaverés, ilyenkor gyűjtök erőt következő 1-2 folyamatos rabszolgamunkára.
2023. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
*1-2 év
2023. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
El kéne menni egy szigetre.
2023. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyenkor számítógépes játékokkal játszom.
2023. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én az ilyen időszakomat sporttal, olvasással, kutyázással, chateléssel, filmezéssel töltöttem. De nekem kell a munka, különben unatkozok és magányosnak érzem magam, ha egész nap kb. semmi dolgom.
2023. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Alszok, edzek, csajozok, haverozok, punnyadok. De van jol fizeto melom.. csak ilyenkor szolok hogy ma off. Ritkan csinalok ilyet mert nem szeretek csoveskedni meg ugy nem gyulik a felretett love
2023. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Magyarok vagyunk, így max. sörözgetéssel-borozgatással.
2023. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Extrém ritkán van ilyen, mert ugye csak úgy nem lehet otthon maradni. Vagy beteget kell jelenteni, de akkor az orvosnak is be kellene adni, hogy beteg vagyok, és akkor kiír minimum egy hét táppénzre, ami azért kb. 20 ezer forint veszteség (meg a gyógyszert is ki kell váltani, akkor is, ha amúgy kamu lenne, mert máskülönben meg ő kérdőjelezné meg a hozzáállásomat, amiért akár a táppénzt is elvehetik). Szabadságot meg előre be kell jelenteni, az csak különösen indokolt esetben működik, hogy reggel beszólok, hogy "bocsi, ma nem megyek, nincs kedvem".

De ettől függetlenül: annyi minden van, amivel egy munkamentes napot el tudok tölteni... Az is lehet, hogy egyszerűen csak a passzív pihenésnek szentelem a napot: pihenek, filmeket, sorozatokat nézek. Lehet, hogy játszok. Lehet, hogy elmegyek túrázni, futni. Vagy a kertben dolgozok, bár ha nagyon kötekedni akarunk, az is munka... Meg hát még egy csomó minden, amihez épp kedvem van.

2023. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!