Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Falun milyen munkalehetőségem...

Falun milyen munkalehetőségem lenne, ha se itt se a belátható környéken nincsen semmi?

Figyelt kérdés
Protekciós nem vagyok. Vállakozási lehetőségem nics. Ingatlanom sincs, amit kiadhatnék. Aki nem ismeri a helyzetet, az nem is hiszi el.
2023. nov. 13. 16:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
interneted van.. vagyis azon keresztül a világ bármely pontjára tudsz dolgozni.
2023. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ebben tudnál nekem segíteni? Vagy ilyen MLM dolgok? Hívogatós ügyfélszolgálatos munkát nem engedtek a szüleim, hogy a házunkban nem lesz ilyen. Elköltözés gondolatára pedig ordibálnak velem.
2023. nov. 13. 18:22
 13/21 anonim ***** válasza:
Tanulj ki olyasmit, ami távmunkában végezhető, vagy házhoz jön a meló, pl. könyvelést.
2023. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nincsen pénzem rá
2023. nov. 13. 19:09
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező: én úgy látom, h csak egyetlen oka van annak, h nem találsz munkát, mégpedig h neked semmi sem felel meg. Illetve megfelelne ahogy látom, valami könnyű munka nagy fizetéssel. Az MLM ígéretes, csak épp nem neked való. Az valóban olyan, mint amilyen munkát te akarsz, csakhogy nem olyan kis gyámoltalanoknak, mint te. Ott téged bedarálnak a nagyok és úgy elbukod még a szüleid pénzét is, h öröm lesz nézni.
2023. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hahaha, most aztán jól meg mkndtad a frankót nekem! MLM dolgokkal nem kezdek, egyik barátnőm bele akart vinni ilyenbe, de ezek amúgy sem megélhetésre valók.
2023. nov. 13. 19:42
 17/21 anonim ***** válasza:

Se házzal se semmivel nem tart vissza semmi sem, tudsz olyan helyre ko:ltözni ahol van munka.

Vagy keress otthonról végezhetőt:

Ügyfélszolgálat, hivatalos excelb.szó és hasonló belépőszintű munkákkal.

Ha tudsz angolul azzal már elfogadható fizut lehet szerezni.

Nem garantált de az esély megvan rá.

2023. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Polgármesteri Hivatal van a faluban? Ha igen oda mehetsz hivatalsegédnek, takarítónak, ügyintézőnek, jegyzőnek - végzettségtől függően.
2023. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Van, végzettségem is lenne, de oda csak protkósokat és családtagokat vesznek fel.
2023. nov. 14. 09:21
 20/21 anonim ***** válasza:
Államigazgatási végzettséged van, vagy közszolgálati? Ha igen a helyedben polgármesternek indulnék, jövőre lesz a választás.
2023. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!