Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tapasztaltatok màr olyat...

Tapasztaltatok màr olyat munkahelyen hogy egy kolléganő minden személyes problémàjàt rajtatok veri? Hogy lehet ez ellen tenni?Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem pont egyenesen inkàbb passziv- agressziv módon.Célozgat.Mindig az ő munkàja a legnehezebb ha egyik héten egyik folyamatot csinàlja az a legnehezebb,ha màsik héten vàltàs van és a màsikat csinàlja az a nehezebb.És mindig nekem célozgat ha a kliensek fogadasara,telefonokra,stb. vagyok beosztva akkor jon a

a megjegyzes amit o csinal az nehezebb.Mostmar megmondom neki ezt mondogassa mas munkasoknak is vagy barmivel van gond irja be a munka csoportba mert az masokra is tartozik.Amugy meg mas munkasok mulasztasaert amin o is haborog es mert en kimerem mondani elotte meg a masik munkas elott is mi a gond nem engem kellene bűnbaknak megtenni es a tobbit levedeni neki.Egy koponyegforgato,nem vallalja fel a velemenyet ha egyaltalan van neki.

Kettonknek volt szovaltasa is parszor.Provokalt az undok stilusaval en meg hagytam hogy felidegesitsen.Ezen probalok most valtoztatni es bolcsen megoldani a dolgot.Arrol meg nem tehetek,hogy frusztralt,rossz hazassaga van,evek vagy evtizedek ota nem klattyantsa a ferje,es ez nem leminosites tenyleg igy van.A kutyajaval alszik.Teljesen a lanya meg kisunokaja se tudjak benne betolteni az urt.A masik ember nem tehet az elfuseralt eleterol,ahelyett hogy probalja levezetni megoldani kellene.De ebbe nem tudom meg nem is akarok segiteni.Ra tartozik mint ahogy a sajat problemaim is ram tartoznak.


nov. 13. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh én ezeket hamar el szoktam intézni.


Mikor elkerültem a céghez ahol vagyok és rákezdett az egyik, hogy mert aztán az ő munkája milyen nehéz és hú, én csak annyit mondtam neki hogy "jaja, csődbe is menne biztos a cég ha te nem lennél". A hanglejtést gondold hozzá. Na többször 1 szót nem szólt a munkájáról :D

nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Venni neki egy boxkesztyűt+boxzsákot.
nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglépted már a megoldást. Mindent nyilvánossá kell tenni. Sír ezért, vagy azért? Sírjon a csoportban. Mondd meg neki nyugodtan, hogy ha nem tetszik valami, panaszkodjon a csoportban (gondolom, főnökök is látják), aztán majd ott megoldják, nem a te problémád.
nov. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as igen ezt csak megfogalmaztam egyenlore de kovetkezo alkalommal ezt fogom mondani
nov. 14. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!