Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen üzleti, marketing,...

Milyen üzleti, marketing, céges "titkokat" ismertek, tapasztaltatok meg személyesen a munkahelyen, amelyeket sokan nem ismernek?

Figyelt kérdés

Az én példám:

Webáruházakban ha nem vásárolod meg azonnal a terméket, hanem csak kosárba raksz néhány árut, később nagyobb valószínűséggel kapsz rá akciót, kedvezményt, hogy vásárlásra ösztönözzenek.


2020. okt. 7. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha monitort vásárolsz némely webáruháznál, van olyan lehetőség, mely X ideig garanciát vállal halott pixel esetén cserére, pénzvisszatérítésre. Teljesen fölösleges, ugyanis az első két hétben visszaküldheted a terméket indoklás nélkül, ha hibás, ha nem.
2020. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én pont tegnap rendeltem egy elég drága monitort és vettem rá pixelgaranciát. Hogy miért? Mert így a boltban kibontják és ellenőrzik a pixelhibákat, stb, nincs felesleges utaztatás, postázás, várakozás, egyből jó monitort fogok kapni. Másrészt az elállás 14 nap, a pixelgarancia azért ennél jóval több. Plusz elállásnál az én költségemen kell visszaküldeni a terméket, ami egy törékeny monitornál azért nem két fillér, pixelgaranciában pedig benne van az oda-vissza szállítás is, amit a cég áll. Nekem megérte ez a +6ezret, de hát kinek mi :)
2020. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Autóipar B2B üzletben van elég sok furcsaság a webshop-os vásárláshoz képest
2020. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Skoda szalonba adtak még 500 ezer Ft kedvezményt mikor mondtuk, hogy még megnézzük a Daciat is.
2020. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy szakmai rendezvényen kaptunk 50% kedvezményt az ott árusított könyvek árából (persze a másik 50% már eleve be volt építve a jegy árába). De ez olyan jó ajánlat volt, hogy vettem is egy könyvet.


Másik: egy lakás folyosóját nem "hosszában", hanem "keresztben" burkoltuk le, így a burkolólap olyan hatást keltett, mintha tágítaná a teret. Hasonló hatást érhetsz el tükrök alkalmazásával.

2020. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!