Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatónak van köze ahhoz...

Munkáltatónak van köze ahhoz ha mi kollégák egymásról pletykálunk? Vagy pletykálkodunk?

Figyelt kérdés
Megmondta a munkáltató itt nincs pletykálkodás ennél a cégnél
nov. 14. 05:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert ti nok kepesek vagytok elmarni egymast a cegtol. Nyilvan nem hianyzik a fonoknek a belharc. Legyetek meg anelkul.
nov. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munka rovására megy, akkor van köze hozzá.

[link]

nov. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munka/légkör/színvonal rovására megy, akkor igen. (áskálódás, másik fúrása a háta mögött stb)

Mellesleg nekem is csak negatív esetek, valótlan tényekkel másokat lejáratni próbáló, rosszindulatú emberek jutnak eszembe, ha munkahelyi pletykálkodásról hallok.

nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Széthúzás, demotiváció, ellenségeskedés - ezek nem jó dolgok egy munkahelyen. Plusz persze segghülyékkel sem dolgozik szívesen egy értelmes ember.
nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy durva eset. Be is hívattak mindenkit a főnök irodájába. Megmondta, hogy ő nem óvóbácsi, és legközelebb mindenkit ki fog rúgni, akiről a peltyka szól meg azt is aki terjeszti.
nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ruhellem a pleatykalkodast, foleg munkahelyen. Hogy qrvara nincs jobb dolgotok...

Miert nem inkabb epito dolgokrol, sajat tervekrol, celokrol beszelgettek? Ja, h egymasrol ugatni egyszerubb.

nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony, mert a légkört megrontja, márpedig ha utálják egymást a dolgozók és olyan a munka, hogy együtt kell működniük (a legtöbb munka többé-kevésbé ilyen), akkor ez visszahat termelékenységre is.

Én spec. a főnök helyében biztos kihagynám a prémiumból, fizetésemelésből azt, aki pletykál. És el is mondanám neki, hogy emiatt. Ha ebből sem tanul, akkor amint lesz rá egy jogilag támadhatatlan alkalom, kirúgnám.

nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

A pletykageneráló, valótlan tényeket terjesztő illetőket kellene végleg leállítani vagy ha ez nem lehetséges, kirúgni.

Van olyan eset is, amikor a főnök titkárnője a besúgó és amit ő mond, az a főnök szempontjából "maximálisan hiteles, megkérdőjelezhetetlen, hiszen jó viszonyban vannak, mindig együtt vannak, neki hisz."

nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

"Én spec. a főnök helyében biztos kihagynám a prémiumból, fizetésemelésből azt, "


Hahhahahahhahahahahhaahahhahahahahah!!!!!prémium? fizetésemelés??? hahhahahahahahhahahahhaha!!! na és ahol ezek egyike sincs, ott mit veszel el madár?

nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

emberek!! pletyka ott NINCS ahol 1 db ember van. Ahol 2 van ott már van pletyka.... ennyi.

Aki nem akar pletykát menjen el mezőőrnek (én voltam halőr... )....

nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!