Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudnek tenni?

Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Szakkozepiskolaba jarok es gyakorlaton nem hagynak beken.


Van 2 lany, akik egy masik iskolabol egyel felettem vannak es emiatt,meg,hogy most ok egyel felettem vannak valami fonoknek/felettesnek hiszik magukat es folyton okoskodnak nekem meg probalnak csicskaztatni,volt amikor a sajat munkajuk velem vegeztettek el es ott hagytak engem.


Egyszer egy napon megint ezt probaltak velem csinalni de en megmondtam nekik,hogy haggyanak beken,ne csicskaztassanak,mert ok nekem senkik,erre meg elkezdtek szivoskodni,meg a masik lany osszeuszitani akart minket. Van egy 22 eves ott dolgozo lany,o meg nem hogy mellem allna es leallitana oket,ahogy a dolga lenne,meg ott rohogcsel veluk meg hulyul. Aztan en visszaszoltam az egyiknek es elkezdett pattogni,meg fenyegetni,hogy mindjart behivja a baratjat.


Az a felettes nem csinalt semmit,még rohogott. Utana mentunk pakolni,egy szot nem szoltam hozzajuk,de megint elkezdtek szivoskodni,meg az a felettes is,meg elkezdi vigyorogva "Hat ugy tunik xy mar nem fog hozzad szolni" tehat meg adja ala a lovat. En neg szova tettem,hogy miert nem avatkozik kozbe meg miert csinaljak ezt velem,de csak magyarazkodtak meg dobaloztak osszevissza ertelmetlen f*szsagokra,meg folyton arra tert ra az a felettes,hogy nem jol dolgozok,nem figyelek oda holott meg semmi osszefugges nincs a 2 dolog kozott.


Aztan annyi szerencsem volt,hogy egy masik ottani munkas megvedett,mellem allt es azt a gyakornok lanyt kiosztotta.


Aztan leallt par hetig,de mar megint megkezdte,olyanokat csinal,hogy meglat engem es mondja a felettesnek hogy "Felkene mosnia,nem gondolod?" Erre meg a felettes meg mondta hogy ja es,hogy csinaljam meg.


En ezt mar nem bírom idegileg es nem birom egyszeruen megerteni,hogy miert van az,hogy mindenki azt csinal,amit akar engem meg leb*sznak mindenert.


Tervezem azt,hogy megmondom nekik, hogy haggyanak beken,meg nem felettesek,hogy engem csicskaztathatnak utana elmegyek onnan,ha leallnanak kotekedni,de felek,hogy a fonokomnek szolnak es azt adjak be,hogy en nem akarok dolgozni,es hogy semmit nem lehet kerni tolem.


De,amikor egyszer en kertem tole valamit,hogy segitsen,mert egyszerre 2 dolgom volt akkor egybol arulkodott a felettesnek,hogy en mit haritom masra a munkamat,ez k*rva erdekes,hogy van ez? O mire fel tehet meg mindent en meg nem?


Gyakszival kapcsolatban tettem mar fel kerdeseket ide:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kerdeseid#google_vignette


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..



nov. 17. 19:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Tavaly elott emiatt iskolat,mert ott is ki voltam kozositve meg b*sztattak,emiatt menekultem ide,es most azert,hogy ugyanez folytatodjon? Ez mi,ha nem embertelenseg? Jo,hogy nem mar ezek meg is olhetnek engem es meg abbol se lenne nekik semmi.
nov. 17. 19:07
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszindulatu,trollkodo kommentek hanyagoljanak.
nov. 17. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a nők egymással, szeretnek versenyezni.
nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy meg nem erdekel milyen nyomorek csak haggyon beken,ez ilyen nagy keres ebben a vilagban? Meg olyan erdekes,csak velem csinaljak ezt gyakszin…nem,nem csinaltam semmi rosszat senkivel sem,nem is szolok senkihez se,magamba vagyok es telefonozok es a dolgomat vegzem,valamint neha par ottani munkassal beszelgetek.
nov. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!