Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megis mit tudnek tenni ilyen...

Megis mit tudnek tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiskorom ota szeretnek modell lenni (nem Zimany Linda-fele glammodell, hanem nemzetkozi divatmodell, mint pl. Gigi Hadid) es a szuleim is allandoan ezt mondogattak, hiszen a noverem is az. Megvannak az adottsagaim, es nagyon sok lehetosegem volt, kulfoldrol is kaptam megkereseseket igen komoly szakmabeliektol & legjobb ugynoksegektol, viszont egyszeruen ugy erzem, hogy tonkremenne az eletem, ha belevagnek. Mentalisan nagyon kemeny munka, nagy a konkurencia, sok a stressz, drogok, stb, es ehhez tul torekenynek erzem magam, ezert mindig lemondok rola. De utana meg mindig jon az erzes, hogy egesz eletemben egy beteljesuletlen karrier utan fogok sirankozni es teljesen mas eletet fogok elni, mint amit szerettem volna.
2018. aug. 16. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismered a választott pályád jó és rossz oldalát is.

Neked kell döntened, ahogy felnőtt emberek teszik. Végül is, abbahagyni még mindig van lehetőség, ha belevágsz.

2018. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez mindenképp átmeneti pálya, a legtöbb modell diplomaert tanul.


Szoval az itt a kérdés 30 -40 évesen mennyit fog az érni, hogy elmondhatod, te modellkedtél korábban.


Valojában a modellkedés a nőknek inkább csak visszaigazolas hogy nők. általában önbizalomhiány a háttere. De amikor egy modellt dobnak ki, csalnak meg, rájönnek hogy illuzio volt csak a pálya.


Szerintem a modell pálya csak elvonja a figyelmet időt a valodi célokhoz vezető lépcsőkről.

2018. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!