Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez miert van es hogyan tudnek...

Ez miert van es hogyan tudnek tenni ellene?

Figyelt kérdés

Roviden megfogalmazva lanyokkal kapcsolatos,nem tudok "csajozni" es mar emiatt tele vagyok gyulolettel es rohadtul kezdem elegem lenni ebbol az egeszbol.


Szoktam edzeni,adok magamra,de megis ugy kezelnek,mint egy darab sz*rt. Nem kellek nekik,lekoptatnak,kikosaraznak,meg beszologatnak/beegetnek mindenki elott,mert most teszik a fejuket es,hogy menonek erezzek magukat.


Masert bezzeg konkretan megvannak halva,mas nem szenved ilyen problemaval,sot,azzal van akivel szinte akar. En miert nem lehetek ilyen? Miert? Foleg h jo ideje probalok tenni erte es semmi latszatja nincs,mas meg sz*rt nem dolgozott magan. Rajtuk mit kell enni? Mast nem latok csak,hogy ezekre az felvago bunko gyokerekre hajtanak,az ilyen sz*rba se van nezve holott meg azok se néznek ki teljesen jol es semmivel nem is kulonbek tolem.20 eves vagyok es ez ment mindig is egesz eletembe.


Mit tudnek tenni ellene mert,mar nagyon ki van a tokom,es mar kezdek beleorulni.


Johettek azzal,hogy onbizalomhiany…jo,es ha lenne mit mondjak neki? Ha ugyanugy megprobalnek leallni szerepelgetni,akkor engem rohognenek ki meg egetnenek be…akkor en kerdezem,mas mi a lof*szt tud,mond,csinal amit en nem?

A beszologatos,trollkodo kommentek meg haggyanak beken.



2023. okt. 3. 19:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Az általános iskoláról ne is beszeljünk meg a gimirol…b*szzattak,kikozositettek es mindig azzal jottek,hogy milyen bun ronda vagyok es,hogy soha nem lesz senkim.


Sok csaladtagom,ismerosom,baratom okoskodik is,hogy "Mé' nincsen má' csajod?"

Kerdem en honnan lenne,meg hogy? Annyiba nem neznek mint egy darab sz*rt? Ugy is csak lekoptatnak,akkor meg minek futkossak akarki utan is? Mi vagyok en? De mas meg bezzeg b*zmeg osszetud maganak szerezni valakit,akarhol legyen en meg semmi,egy orok vesztes vagyok,johettek akarmilyen kamu biztato szoveggel,en tanacsokat meg tippeket szeretnek hallani.


Mert en k*rva kivancsi vagyok,foleg ezekre a nagyon okos lányokra,hogy mi hianyzik belolem,hogy meg a legutolsonak se vagyok eleg? Rendesen kirohognek.


Edzeni szoktam mielott ebbe kezdenetek bele,azzal nincs gond. Mi olyat mondjak meg tulajdonsaggal rendelkezek?

2023. okt. 3. 19:31
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Ennyire mentálisan torzultan... nem csodálom. Az edzés egy dolog. Jó (nem más miattad, magad miatt), de nem elég.


Én sem állnék szóba ilyen idegbeteg, agresszív, haraggal teli emberrel, mert félelmetes. Ha valami olyat mondok, vagy csinálok, akkor velem is ilyen lesz? Havodál, hisztériázik, habzik a szája?

Valószínű ezt érzik rajtad. Neked tetszene egy olyan nő, aki görcsös, ideges, gyűlölettel teli?


Ezekn kéne dolgozni. Random idegen nőknek nem a felelőssége, hogy neked legyen valakid. Ha el akarnak utasítani, joguk van. Ha nem értesz velük egyet, akkor is. Ha bánt, akkor is.


Értem én, hogy bántottak fiatalabb korodban, de ez megint az, hogy senkinek nem kötelessége a te sérüléseidből adódó negatív személyiségedet elviselni.

Azt érzékeled ugye, hogy amit itt bemutattál magadból, az rettenetes? Egyedüli pozitív dolog, amit elmondtál, hogy edzel. A többi mind taszító volt, minden megnyilvánulásod. Ettől nem szeret beléd senki.

2023. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Te mirol beszelsz? Nezz mar szet milyenekkel jonnek ossze…olyanokkal akik utik verik oker,meg ha ugy van fenyes nappal utcan,akkor engem akarsz meg beallitani minden rosszat?

Meg hiszteriazok…ja,hogyne,en aki igyekszik az emberhez kozeledni,es kommunikalni egy jot,majd lefogok szurni,mert nem tetszik valami nekem,foleg,hogy manapsag minden apro sz*rert megbuntetnek,meg egy rossz szoert is,akkor majd en fogok hepajkodni?

Mondjal mar valami okosabbat…mar csak azert is beszelek igy veled,mert amit leirtal az serto volt. Foleg az a "Habzik a szaja" Mi vagyok en? A kutyad?

2023. okt. 3. 20:23
 4/21 A kérdező kommentje:
*rossznak
2023. okt. 3. 20:23
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Oké, mások rosszak. Igen. De most te ez mögé bújsz, hogy vannak nálad rosszabbak is? Ez a baj, hogy egyszerűen másra hárítod a gondot és magadon nem vagy hajlandó dolgozni.


Lehet, hogy más sem jó, de ezek szerint rólad már első pillantásra süt, hogy valami nem okés.


Másrészt meg dobálózhatsz itt, de attól még nem lesz nőd. Hajlandó vagy változtatni? Nem. Akkor követelőzz tovább és maradhatsz egyedül. Ezen nem hogy én, senki nem tud segíteni.


Valami mégiscsak rossz veled, ha SENKI nem áll szóba veled. Vagy mindenki hülye, csak te egyes egyedül vagy helikopter?

2023. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Epp ez az nem tudom,lanyoknal meg tarsasagnal mindig az a vege,hogy velem bannak sz*rul,hagynak ki dolgokbol. Akarmirol beszelhetunk.


Meg igen,mas is rossz,es van neki,nekem akkor miert nincs? Marmint mi olyat tud,amit en nem?

2023. okt. 3. 21:52
 7/21 he84 ***** válasza:
9%
Nem versengésnek kéne felfognod ezt az egészet kérdező más rosszabbakkal, ne velük hasonlítsd össze magad. És ne haragudj, engem nőként már itt eleve taszít ez a hozzáállásod és a rendszeres káromkodásod. Azt megértem, hogy rossza az ilyen, de igyekezz ne ezt sugározni magadból, javíts a stílusodon is, mert ez így nem jó és taszító. Ha ezt érzik, látják rajtad, akkor sajnos nem csoda, hogyha nem is mindenki, de páran furán, kissé agresszívan lépnek fel veled szemben, még akkor is, ha ez szintén nem helyes. Az edzés jó pont, de nem minden, ám a stílusod és az eddigi túl negatív, káromkodós és keserű hozzáállásod igenis taszító, már bocsi. Attól meg, hogy tovább kiakadsz magadat hergelve, nem lesz jobb. Bár azért hozzáteszem, hogy nem mindig fontos edzeni, függ alkattól is, alap erőtől is. Nekem például barátom, akivel már 4 éve együtt vagyok, nem szokott rendszeresen edzeni, mégis formában van egyéb módon és néhány hónapja kímélő étrendbe kezdett, mert 85 kiló körül volt és legalább a 75 kilót el akarta érni, sikerült is neki, azóta random 72-75 kiló között mozog. Mértékkel izmos, kicsi pocakja azért van, ami jó és örülök neki, hogy nem túl izmos, nem egy testépítő túl izmos valaki, mert az néhány nőnek taszító, nekem is az. Így hát hogyha a túl nagy, vagy simán nagy izmosság főleg a célod az edzések által, akkor mondom, hogy nem mindig célszerű.
2023. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Most mondtam el,edzessel nincsen nekem gond,88 kg vagyok alacsony testzsírral.


Es hogyan tudnam javitani a kulsomet/kisugarzasomaz? Mar csak azert is kérdezem,mert a multkor azert alltak belem/figurazgattak ki,mert kihuztam magam,mivel enyhe volt a hanyagtartasom.

2023. okt. 4. 08:14
 9/21 anonim ***** válasza:

Még mindig csak a testalkatról beszélsz. Nem a testzsrod hiánya a lényag, fogd már fel.


Erőlködsz. Kiszámolod, hogy te x kiló vagy, tehát y dolgot kéne kapnod, pedig ez nem ilyen.

Ha belőled jön a düh és a sértődöttség, akkor nem jó a kisugárzásod.


A legtöbb ember boldog akar lenni, szórakozni akar, jó pillanatokat szeretne a párjával. Itt most ne arra gondolj, hogy nyaralás a Bahamákon. De pl. nyugisan megnézni egy filmet nem lehet olyan emberrel, akiből dől a feszültség meg az erőlködés, meg hogy ő most izmost és neki JÁR.

2023. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 he84 ***** válasza:
Fogd már fel kérdező, hogy nem a külső a legfontosabb, hiába hallod esetleg te is azt, hogy az fog meg és hogy az fontosabb, valójában nem így van, legalábbis a normális, reálisan hozzáálló emberek között tuti a belső a fontosabb, pláne hosszabb távra. Hiába vonzó, vagy szép valaki külsőre, ha belül a stílusa, a negatív kisugárzása ott van és nehéz, vagy rosszabb esetben lehetlen elviselni. A belsőd, azon belül a stílusod és a hozzáállásod a legfontosabb valójában, ezekből jön a kisugárzásod. Ezt a legtöbben megérik, látják rajtad akaratlanul is, azért reagálnak rád úgy ahogy és ráadásul még erőlködve, sürgetve rá is görcsölsz az egészre, ami szintén pluszban hozzáad a negatív kisugárzásodhoz. Remélem most már látod és jól érted ezt az egészet. Mi itt mindent elmondtunk, ha ez nem tetszik, vagy nem hiszed, akkor az a te hibád, innentől leginkább tőled függ, megpróbáltam segíteni. Az meg tőled függ, hogy hiába volt-e. És teljesen igaza van a 2-es, 5-ös és 9-es válaszolóknak, az ő válaszukat is jobban vedd figyelembe, értsd meg jól az én korábbi válaszommal együtt! Ennyi!
2023. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!