Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jeleket vettetek...

Milyen jeleket vettetek magatokon észre, amik elvezettek a munkahelyeteken való felmondáshoz?

Figyelt kérdés
nov. 22. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Toxikus környezet. Nem tetsző munkakör. Kedvtelenség. Gyomorgörcs.
nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamon? Egyre több látványos hiba (rejtett addig is volt), félelem a főnöktől, "nem merek kérdezni" érzés... a legvégén pedig az undor a munkától majd a teljesen tehetetlen, "nem tudom ezt csinálni " érzés. Ez nagyjából a kiégés is.
nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden este sírva mentem aludni attól, hogy másnap fel kell kelni. (Nem általánosságban a munkával, hanem azzal a munkával volt gondom.)
nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyre hosszabb hónapok a fizetéshez képest.
nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nyomasztott már hónapok óta, aztán egyik reggel sírva ébredtem fel, és sírva készülődtem, akkor dőlt el, hogy aznap felmondok (férjem bíztatott rá, hogy szerinte ez ennyi volt, még aznap mondjak fel).
nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlhajszoltság, irreális elvárások, amiket kb lehetetlennel egyenlő teljesíteni. Ebből eredendő kisebb hibák, elmaradások. Így sose kellett felmondással bajlódnom, mert a kapzsi köcsögök felondtak maguktól is. Azóta is rendszeresen keresik a legtökéletesebb ocsó munkaerőt...
nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eddig csak anyagi okokból ( jobbat találtam) vagy hirtelen felindulásból mondtam fel.
nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszert kellett szednem magas vérnyomásra, illetve az emésztésem is teljesen megborult.

Ahova utána mentem, ott olyan undok volt a közvetlen felettesem, hogy próbaidő alatt otthagytam.

nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Totálisan elvesztettem a kontrollt az életem felett, mindenről csak a munkám jutott eszembe és az, hogy mennyire utálok ott lenni. Jóformán függő voltam és más nagyon nem érdekelt és ez ráment a magánéletemre is. Sokat vacilláltam a felmondáson, mert tanulmányi szerződéssel voltam ott és egy rahedli pénzt vissza kellett fizetnem, de minden percét megérte a felmondási időm.
nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam beteges. Aztán elkezdtem az lenni. Minden sz@rt elkaptam, bár betegállományba nem mentem, nem az a fajta vagyok. Mindenben negatív dolgokat láttam, semmi nem volt jó, a hobbimhoz sem volt kedvem.

El kezdtem azon gondolkodni, hogy én nem ilyen vagyok. Én vidám, pozitív beállítottságú, pörgős társasági ember. Mi történt velem? Majd felállítottam a diagnózist -> Utálok ott dolgozni, ahol vagyok.

Mindenki furcsán nézett rám, de váltottam. 2-3 hónap kellett mire helyrejöttem. Most már ugyanaz vagyok.

Sokszor észre sem veszi az ember, hogy mérgező légkör veszi őt körül a munkahelyén. Legyen ez akár emberi, akár munkaköri, bármi más, amibe lassan, de biztosan belebetegszik. Kell, hogy jól érezzük magunkat a munkahelyünkön, hogy szívesen járjunk be, szívesen csináljuk azt, ami a feladatunk. Az életünk jelentős részét ott töltjük el ugyanis. Nem mindegy, hogy hogyan.

Figyeljünk magunkra...

nov. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!