Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kedden már szóltam a vezetőnek...

Kedden már szóltam a vezetőnek hogy csüt lehet nem tudnék menni családi dolog miatt, akkor azt mondta h jöjjek már inkább mondom oké, de fáj a hasam menstruáció miatt ha véletlenül görcsölni fogok reggel, gyanús leszek neki és azt hiszi kamuzok?

Figyelt kérdés
Ma mondta a jövőhetet hogy fogunk menni erre megkérdeztem hogy akkor holnapi napot már nem vehetném e ki, erre azt mondja időben kellett volna szólnom mondom kedden szóltam. A kérdés ha netalán holnap tényleg beteg leszek és szólok hogy nem tudok menni lehet azt fogja hinni, hogy kamuzok?
nov. 22. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Magyarul is menne ugyanez?
nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azt fogja hinni hogy betegségre hivatkozol, mert nem engedett el. De kijátszottad.

Elég hülye helyzet. :( Viszont tudom milyen a fájdalmas menstruáció...

nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
semmit nem kellett volna neki mondani a héten és nem lenne gond ha holnap véletlen nem mennék.
nov. 22. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene erőltetni az irkálást analfabétaként...
nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!