Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 10 hónapja 10 órákat dolgozom...

10 hónapja 10 órákat dolgozom irodában hétfőtől péntekig, mivel viszont jól fizetett, ezért 3 hónapot pihenésnek szánok januártól március végéig. Más is szokott újratöltődés indokkal hosszabb szünetet tartani?

Figyelt kérdés
nov. 22. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem hallottam még ilyenröl, hogy valaki így dolgozna. És elnézik, hogy nem mész be három hónapig?
nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Három hónap szabi egyhuzamban, aha. Na tudod, kit etessél...
nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ismerősöm szokott, igen, mert vállalkozó, és projekt alapon dolgozik, nem alkalmazott.


Nálunk cégnél fizetés nélküli szabadságra van lehetőség, sabbatical/szombatév a neve, fél évig nem dolgozik az illető, de utána visszavárjuk, le van papírozva. Általában utaznak ilyenkor nálunk az emberek, világot járnak, előtte félretesznek rá, hiszen fél évig nincs fizetés, erre előre fel kell készülni.


Kiégés ellen hasznos.

nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyéni vállalkozóként megoldható, nem csak alkalmazott lét van.
nov. 22. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Én 2 évente felmondok és elmegyek hónapokra nyaralni.

Aztán ha kipihentem magam sokkal több fizetésért visszamegyek mert az újaknak mindig többet adnak mint a régieknek.

Most egyik főnök felhúzta magát és hoztak egy szabályzatot, hogy aki felmond három évig nem veszik vissza.

Nem gond, majd megyek a konkurenciához.

nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Ja, aha. Arra befizetek, anyuska.

(egy egyéni vállalkozó)

nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mivel foglalkozol, én mondjuk álmomban sem tehetném meg a 3 hónap szünetet, a munkám folyamatos jellegénél fogva.(könyvelő egyéni vállalkozó).
nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Film, ezek időszakos munkák.
nov. 23. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:
A Balaton mellett élek, a turizmussal, vendéglátással foglalkozók többsége így él. Október végén majdnem minden bezárt és tavasz közepén, vagy végén nyitnak újra. És vannak, akik csak június 1-től. Szóval errefelé ez nem szokatlan, sőt.
nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!