Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Online munkalehetőséget hol...

Online munkalehetőséget hol lehetne találni?

Figyelt kérdés

Irodai, adminisztráció, HR, bérszámfejtés stb. érdekelne leginkább. Nyelvtudás sem gond, német, angol. Vagy amire még esetleg gondoltam, az az telefonos munkák, de az a baj, hogy csak ilyen nagyon fos értékesítő volt, napi 16 órában éhbérért, ami tapasztalat is kellett volna.


Sajnos vidéken elég korlátozottak a lehetőségek, nem tudok semmit. Közgazdasági egyetemre jártam, amit költözés miatt szüneteltetek, de már nincs jogviszonyom. Mit javasolnátok? Igazából nem vagyok rászorulva, de szeretnék valamit csinálni. Külföldre is költöznék, de egyedül nem merek. Itt ilyen önkormányzaton nincs üresedés.


nov. 26. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Főként az interneten.
nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Profession.hu, linkedIN, egyéb munkakereső oldalakon vagy fejvadász cégeken keresztül stb.
nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig hol próbálkoztál?
nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Profession, Joble, cégek saját oldalai
nov. 26. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a nyelvtudásod, angolt is taníthatsz vagy németet.
nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol amúgy is, profession, linkedin stb.
nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!