Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álmaid munkája, de napi 2...

Álmaid munkája, de napi 2 órát kell utaznod csak oda tömegközlekedéssel, vagy 45 percet kocsival (de az drága). Elvállalnád?

Figyelt kérdés
Távollét otthonról 9-10 óra per munkanap.
nov. 28. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az időt nem téríti meg semmilyen álommunka.
nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem otthonról végezhető, akkor nem álommunka. 4+ éve nem láttam belülről irodát és nagyon remélem, hogy már többet nem is kell. Csak akkor utaznék bármennyit munkáért, ha nem lenne más választásom.
nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod megengedni ezzel a munkával anyagilag, hogy megtegyél napi kb 100 km-t, akkor az miért álommunka?
nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább pénzkérdés. Ha jól megfizetik, vállalnám.
nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol ertem ez egy 6 oras munka? Mert azt irod, hogy napi 10 ora tavollet otthonrol, ebbol napi 4 ora a kozlekedes. Ha jol fizet a 6 oraert en lehet megprobalnam, max probaidőn belül feladom, ha nagyon faraszto.
nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
45 perc kocsival nem is annyira sok, azt meg nem értem hogyan lehet ez az álommunkád, ha benzinpénzre se telik belőle...
nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
45 perc kocsival azért nem kibírhatatlan. Tömegközlekedéssel biztos nem utaznék 2 órát...
nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

En is azon gondolkodom hogy munkába járás miatt vegyek kocsit? Csak merr tomegkozlekedéssel olyan mintha osszesen napi 12 oráznék.

6 30 kor kell elindulnom es 5 30 ra esek haza HA nem voltam melo utan boltban sehol.

nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fizetés is mesés?Akkor igen.
nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De ha munkába járás miatt tart fent vki kocsit az olyan mintha annyival kevesebb bért kapna.


Akinek mesés a fizuja az meg mesés kocsikat is venne ugyanott van.

nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!