Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Támogatunk a bejárásban,...

Támogatunk a bejárásban, autóval 15 Ft/Km, tömegközlekedés esetén pedig 86%-os -akkor evidensen a BKV bérletet is fizetik? Így logikus?

Figyelt kérdés

Álláshirdetésben olvasható idézem

Támogatunk a bejárásban, amennyiben autóval járnál dolgozni 15 Ft/Km-es támogatás jár, tömegközlekedés esetén pedig 86%-os,



Hát a BKV az tömegközlekedés. Akkor annak is a 86%-át állják még akkor is ha pestiként a szomszéd utcából járok be a melóhelyre, de veszek bérletet? Ezt ígérik!


2021. dec. 13. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem fognak támogatni mert az adataiddal együtt látják a lakcímedet is és rájönnek, hogy semmi szükséged nincs tömegközlekedés igénybevételére.
2021. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

" mert az adataiddal együtt látják a lakcímedet is"


Na azzal nagy bajban lesznek akkor, mert még mindig anyámékhoz vagyok bejelentve a város másik végére, nekem az a hivatalos címem, ez van a lakcímkártyán is.


Szóval akkor jár nekem a helyi BKV bérlet 86%-a? Hát ők azt ígérik jár.

2021. dec. 13. 08:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem fekete és fehér a dolog.

Lehet a bejelentett lakcíme alapján semmi szüksége nincs rá, de mi van, ha alberletben lakik és onnan már bkv-zni kell? Az ember meg csak lófrál a városban. Nem csak a lakás-munkahely útvonal létezik.

2021. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#2 Akkor ez esetben biztosan kapsz támogatást.
2021. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor kell támogatni a munkába járást, ha a munkavégzés helye és a lakó/tartózkodási helyed nem egy településen van. Ilyen esetben jár a helyközi bérlet 86%-a. A BKV nem helyközi, az akkor se jár, ha nem pesti vagy, de a beérkezési ponttól még mész vele. De az már semmi, a helyközi bérlet az ami irreálisan drága, a 15 km-es bérlet is drágább mint a BKV bérlet, szóval arra jó a támogatás.
2021. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Értelmezve kene elolvasnod a vonatkozó rendletet!!


Csak akkor jar a 86%-os tamogatas, ha mas helysegben laksz mint a munkahelyed.

2021. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Csak akkor jar a 86%-os tamogatas, ha mas helysegben laksz mint a munkahelyed."


így van! DE ŐK NEM EZT ÍGÉRIK és a jogszabálytól kedvező irányban el lehet térni.


Ők azt ígérik a TÖMEGközlekedés 86%-át állják.


A BKV tömegközlekedés? AZ.

Hát akkor?

2021. dec. 13. 09:03
 8/15 A kérdező kommentje:

"De az már semmi,"


Havi 9500 ft a BKV bérlet-ez neked semmi? Havi nettó 130-as bér esetén??

2021. dec. 13. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:
a 25 km-es bérlet pedig több mint 17 ezer... És az csak egy vonalra szól! A 9500-as BKV bérlettel pedig az egész fővárosban oda mész ahova akarsz, minden vonalon. Szóval ehhez viszonyítva semmi.
2021. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Simán jár

Én pl Miskolcon laktam, onnan jártam be a gyárba dolgozni. A távolság kB 2 km volt.

Lakcim szerint 25kmrel arrébb voltam bejelentve anyámék

Megigenyeltem rá a benzin támogatást

Sose néztek utána, nem is érdekli őket

Szóval simán jár

2021. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!