Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor volt veletek, olyan,...

Mikor volt veletek, olyan, hogy szóltak valakinek, hogy betegen menjen haza a munkából?

Figyelt kérdés

nov. 30. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Legutoljára 5 perce.

Egyik kolléga már tüsszentésre összefssa magát és mindenkit haza akar zavarni.

nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1😂😂🤣🤣
nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Minden munkahelyemen volt ilyen, főleg influenzaszezonban. Ha valaki prüszkölve, köhögve, félholtan jelent meg azt mindig hazaküldték, mindenhonnan. Utoljára kb 4 éve dolgoztam irodában, így utoljára akkor láttam ilyet személyesen.
nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3 és mi van ha nem ment haza, azt mondta, hogy jobban lesz? Hogyan kérték meg?
nov. 30. 15:32
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Olyan nem volt, hogy nem ment haza valaki a főnöke utasítására. Ha nekiállt volna erőszakoskodni akkor erőszakkal küldik haza és utána már többet jönnie sem kell..
nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5 náthával lehetett dolgozni? Ha hazaküldték akkor szabit írtak ki neki?
nov. 30. 15:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy munkahelyem régen. Iroda. Ha összeestél 40 fokos lázzal a padlóra, és közben hörögve köhögtél és erőd nem volt megszólalni se, nemhogy felállni. Akkor ha mondtuk, na itt a vége, hazamegyek, a főnök megkérdezte fintorral. Nagyon muszáj??!
nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, el kell menni orvoshoz. Miért a szabi ketyegjen?
nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokan azért nem hajlandóak otthonmaradni, mert nem akarnak elesni a jelenléti bónusztól, amit januárban fizetnek. Ezért is hülyeség.
nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9 igen én is dolgoztam ilyen helyen, decemberben aki menni tudott már jött bármilyen betegen, covidosan, mert jaj a bónusz januárban
nov. 30. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!